Pazartesi , Mart 18 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Ceyo, girişimcileri bekliyor…

Ceyo, girişimcileri bekliyor…ceyoCeyo, 1964 yılında kurulmuş olan sektörün öncü ve lider kuruluşudur. Geçmişten bugüne kadar üretmiş olduğu modellerle ayak sağlığı başta olmak üzere kalite, kullanım rahatlığı gibi konularda uzmanlığıyla tanınan bir markadır. Türk Patent Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin tanınmış markaları” statüsünde tescil edilmiştir. Terlik, sandalet ve ayakkabı üretimi yapan Ceyo Türkiye genelinde 1500 yetkili perakende satıcı ve Türkiye’nin seçkin AVM ve caddelerinde yer alan 51 kurumsal mağazayla perakende sektöründe yer almaktadır.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

ABD, Japonya, Portekiz, Lübnan, K.K.T.C., Yunanistan, Ürdün, S. Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Libya, Umman, Azerbaycan, Gürcistan, Kenya, İran, İrak, Mısır, Nijerya, Tunus ve Karadağ başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat yapan Ceyo, aynı zamanda yurt dışı mağaza açma projelerini de yürütmektedir. Yurt dışında K. Kıbrıs ‘da 2, Lübnan’da 5, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 3, Karadağ’da 1 ve Gürcistan’da 2 olmak üzere toplam 16 kurumsal mağaza ve 200’ü aşkın satış noktasında satılmaktadır. 2014’de 50. kuruluş yılını kutlayan Ceyo, %100 yerli üretimi ile tüketicisine ürün kalitesinde güven vermektedir. Ceyo perakende sektöründe kendileriyle aynı yolda yürümek isteyen, mağazacılık alanında köklü ve geleceğin markaları arasında kalacak Ceyo’nun ortağı olmak isteyen girişimcileri bekliyor.

Telefon: 0212 432 94 94

  Çankaya Lezzet Evleri Franchising Sistemiyle Bayilikler Veriyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir