Salı , Şubat 13 2018
Anasayfa / ek iş / Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri Yaparak Para Kazanmakİngilizce Çeviri İşi Yapmak

İngilizce bilmek günümüzde oldukça önemlidir. Neredeyse her konuda İngilizce şart hale gelmiştir. Fakat İngilizce bilmekten bilmeye de fark göstermektedir. Akıcı bir İngilizce sayesinde oldukça güzel paralar kolaylıkla kazanılabilmektedir. Günümüzde her şehirde mevcut olan çeviri firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar birçok farklı yazıyı çevirmek için çevirmenlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyacın en çok olduğu dil ise İngilizce olmaktadır. Bu yüzden eğer ileri seviyede bir İngilizce biliniyorsa çeviri yaparak para kazanmak oldukça güzel bir ek iş olabilmektedir. Bu işi yapmak ise oldukça kolaydır. Evden para kazanma yöntemlerinden biridir ve İngilizcesine güvenen herkes evinde istediği şekilde rahatça çeviri yapabilmektedir. Sadece çevirinin teslim edilmesi gereken zaman yetişmesi firmalar için yeterli olmaktadır.

cevirmenlik yapmak
Çevirmenlik güzel bir ek iş olabilmesinin yanında bazı önemli ayrıntıları da bulunmaktadır. Her yazıyı kendi üslubuna göre çevirmek gerekmektedir. Bu kural her çevirmenin ilk kuralı olmalıdır. Böylece yazılar çevrilirken kendi öz değerlerini de yitirmemektedirler. Birçok İngilizce çeviri yapan kişi bu işi ek iş edinmiş ve evlere ek gelir sağlamaya çalışan insanlardır. Birçok İngilizce çeviri firması vardır ve bu firmalara başvurmak oldukça kolaydır. Sadece İngilizce bilindiğine dair bir belge olması ve deneme çevirisi yapılması yeterli olmaktadır. Böylece birçok şirketten çeviri işi de alınabilmektedir. Bu çeviri işleri ne kadar fazla yapılırsa o kadar fazla para kazanma fırsatı olmaktadır.

İngilizcesi ve diğer dillerde okuma yazması yeterli seviyede olan herkes konu altından çeviri işi yapmak için iletişim bilgilerini yazabilir. Çeviri işi yapmak isteyenler ve yaptırmak isteyenler bu konu başlığı altında iletişime geçmiş olurlar. Herkese bol çeviriler.

Mutlaka Okuyun:  Evde iş
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

40 Yorumlar

 1. Güzel fikirler, teşekkürler.

 2. Sena iletişim detaylarını yazmamışsın.

 3. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık 3.sınıf öğrencisiyim. İngilizce-Türkçe dil çiftinde uygun fiyata çeviri yapabilirim.
  E-mail: yaseminstopcu@gmail.com

 4. Merhabalar. C1 seviyesinde İngilizceye sahibim. Yurtdışında İngilizce sunum da yaptım. Farklı sitelerde İngilizce şiir, kompozisyon ve hikayelerimi de yayınladım. Bilimsel makalelerden ziyade, hikaye, kompozisyon, reklam, altyazı ya da resmi yazışma gibi işlerin çevirisine daha yatkınım. İlgilenirseniz lütfen iletişime geçin. Teşekkür ederim.

 5. Merhaba,
  Fransızca siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler mezunuyum. Fransızcam Dalf C1 seviyesindedir. Türkçe-fransızca
  Fransızca- türkçe çeviri yapabilirim. Bunun yanı sıra Toefl’dan 95 aldım. İngilizcemin kuvvetli olduğuna inanıyorum.
  İngilizce- türkçe
  Türkçe- ingilizce çevirilerde de başarılı olurum.

  iovuncses@gmail.com.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir