Bayilik Veren Firmalar

Casper Bilgisayar Bayilik Bilgileri

CASPER BİLGİSAYAR
Mağaza konseptini yeniledi

casper bayilikCasper 1991’dcn bu yana faaliyet gösterivor. İlk mağazasını İstanbul Mecidiveköy açtı. Şirketin ilk bayisi ise 1993’te Trabzon’da açılmış. Şu anda Türkiye genelinde markanın ürünlerini satmaya yetkili bin 200 bayi bulunuyor. Bunların 50’si sadece Casper ürünlerinin satıldığı Casper Store’lar.

Casper Bilgisayar Satış Direktörü Cenk Altuntaş, “Casper Store’larımızın mağaza konseptleri ve ürün gamlan yenileniyor. Bu yılki hedeflerimiz arasında store mağazalarımızı yenilimek var. Yılsonuna kadar 50 adet mağazada yeni görünümümüz ile müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz” diyor.


Önümüzdeki üç yılda 300 tane Cas-per Store açılması hedefleniyor. Yeni açılacak mağazalar için öncelik büyük-şehirlerden gelecek taleplerde olacak.

Ancak potansiyel olan her ilden gelecek bayilik talepleri değerlendirilecek.

Bayi başvuruları değerlendirirken, nüfus yoğunluğu düşük ilçelerden gelecek bayilik talepleri de değerlendirilecek. Bayilik için bölgede gerçekleştirilecek işe göre belirlenen bir teminat isteniyor. Başlangıç için yaklaşık 50 bin TL’lik bir sermaye gerekiyor. Mağazaların dekorasyon masraflarında ortaklık esas alınıyor. Ürün maliyeti hariç mağazaların metrekare başına yatırım tutarı 500 dolar civarında. Mağaza büyüklüğünün en az 40 metrekare olması gerekiyor. Yetkili teknik servisin de mağaza bünyesinde bulunması durumunda mağaza büyüklüğü 100 metrekareye kadar çıkabiliyor.Casper Store’lar sadece bilgisayar ve mobil cihazlar satan bir mağaza olmakla kalmayacak. Bu mağazalarda aynı zamanda dünyaca ünlü aksesuar ürünleri de müşterilerin beğenisine sunulacak. Mağazalar ayrıca kurumsal projeler için de hizmet sunacak.

Telefon: 0850 250 77 77 Web: casper.com.trBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu