Cumartesi , Haziran 23 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bursa Kebap Evi Bayilik Vermeye Devam Ediyor

Bursa Kebap Evi Bayilik Vermeye Devam EdiyorBURSA KEBAP EVİ
Yurtdışında büyümeyi hedefliyor

Bursa Kebap Evi, franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor. Firma, restoranlarını AVM ve cadde olmak üzere iki farklı konseptte açıyor. Türkiye franchise pazarı tüm hızıyla büyümeye devam edecek. Bu büyümenin dinamosunu üç ana faktör oluşturuyor: Alışveriş merkezlerinin sayısının artması, sosyalleşme ve dışarıda yeme içme kültürünün hızla gelişmesi. Gelişmekte olan bu sektöre yatırım yapacakların doğru marka, doğru lokasyon ve doğru ekip ile yola çıkmaları çok önemli. Tabela markası yerine her daim markaya yatırım yapan, franchisee’ına (franchise alan) danışmanlıktan eleman desteğine kadar her türlü işbirliğini sağlayan franchisorları (franchise veren) tercih etmeleri gerekiyor.

bursa kebap evi bayilik
Bayinin işinin başında durması ve frenchise merkezinin ise bayinin elini sıcak sudan soğuksuya değdirmemesi gerekiyor. Sektörün önemli sorunlarından biri Türk mutfağının lezzetlerini dünya ile tanıştırmakta geç kalındığını söyleyebiliriz. Bu sorunu sektörün liderleri devlet ve ilgili kurumların acil olarak ele alması gerekiyor.

AVM’lerde açılacak restoranlar en az 100, cadde restoranları ise 200 metrekare olacak. Franchise bedeli 30 bin do1ar+KDV. Bursa Kebap Evi’nin ortaklarından Cem Helvacı, “Yeni açılacak şubeler için İzmir, Antalya, Ankara, Konya, Sivas, Trabzon, Samsun, Malatya, Elazığ, Mersin ve Van’a öncelik verilecek” diyor. Bursa Kebap Evi’nin idari ofis ve lojistik merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunuyor.

Firmanın büyüme planları arasında yurtdışı hedefi de var. Şirket bu doğrultuda Azerbaycan, Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistan’daki yatırımcılarla master franchise görüşmeleri yapıyor. Girişimcilik yarışında başarı sağlamak ve istediği işi kurmak isteyenler sitemizin bayilik veren firmalar ve iş fikirleri kategorilerinide incelemelerinde fayda göreceklerdir.

Telefon: 0212 690 52 52

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.