Bayilik Veren Firmalar

Bovizza Franchising Harmont & Blaine Kids Markası İle Bayilikler Veriyor

Bovizza franchising tarafından Türkiye’ye getirilen İtalyan markası Harmont & Blaine Kids, 0-16 yaş çocuklar için zarif, şık ve kullanışlı ürünler sunuyor. Ünlü marka büyük şehirlerde ve Anadolu’da önde gelen AVM lerde, tecrübeli bayilerle çalışmalara başladı.

bovizzaTürkiye, İtalya, Portekiz ve Güney Amerika pazarlarında franchising operasyonlarını yürüten global perakende firması Bovizza Franchising, dünyaca ünlü markalardan oluşan marka portföyüne Harmont & Blaine Kids markasını da ekledi.

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde önde gelen AVM ler ve işlek alışveriş caddelerinde franchise veren ve mağazaların işletmesinde yardımcı olan Bovizza Franchising firması, dünyaca ünlü Harmont & Blaine Kids markası ile yola çıkarken şu 3 noktayı göz önünde bulunduruyor: “Doğru marka, doğru lokasyon, doğru ekip”.

Harmont & Blaine Kids 1995 senesinde İtalya’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve tarzından ödün vermeden dünyadaki diğer yüksek kaliteli markalar arasında yerini almış olan Harmont & Blaine, Bovizza Franchising ile Türkiye’de Franchise vermeye başladı. Harmont & Blaine Kids, Dün-ya’da İtalya ve Amerika basta olmak üzere, Capri’den Milano’ya, Floransa’dan Mexico City’ye, Miami, Hong Kong, Dubai, Santo Domingo,The Hamptons, Puerto Banus, Beijing, El Cairo, Madrid, İstanbul ve daha birçok noktada 170 adet monomarka franchise mağazaları ile başarısına başarı katıyor.40 m2 ile 100 m2 arasında değişen büyüklüklerde mağaza açmayı hedefleyen Harmont & Blaine Kids şık ve modern mağaza tasarımları ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bovizza’nın Türkiye Yöneticilerinden Adil Yıldırım, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Harmont & Blaine Kids markasını bayilerle tümTürkiye’ye yaymak gibi bir hedefimiz var. Kısa süre evvel bu çalışmaya başlamış olmamıza rağmen birçok şehirden talep alıyoruz ve şuna inanıyoruz ki “şık giyinmek tüm çocukların hakkıdır”.

Tel: 0 212 705 05 04
Fax: 0 212 705 05 00
Adres : Dereboyu Cad. Meydan Sok. No: 3/43 Veko Giz Plaza. Kat 13 -14 Maslak/ISTANBULBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu