Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bordo Enerji Bayilerini Arıyor

Bordo Enerji Bayilerini ArıyorEnerjide bayilik kazandırıyor…

bordo enerjiÜretimden son kullanıcıya kadar yüksek kalitede hizmet verme anlayışı ile kurulmuş, tamamı yenilenebilir enerji kaynağı kullanan enerji santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin yurt içi ve yurt dışı toptan satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ilk”IS0 9001 Kalite Yönetim Sistemi”belgesine sahip toptan satış şirketidir. Müşterilerine ve bayilerine Online işlemler merkezini sunan, bu merkezde müşterilerimiz bütün tüketimlerini görebilir kredi kartı ile ödeme ve taksit yapabilir, bayilerimiz portföylerini takip edip yeni müşteri kayıtlarını yapabildiği bir sistemdir online işlemler merkezi. Öne çıkan belli başlı ayrıcalıklar ileTürkiye genelinde çalışabilecek bayiler aranmaktadır.
Bordo Elektrik Enerjisi bünyesindeki santraller, Aydın Germencik’te 47.4 MW kapasiteli Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 3. büyük jeotermal enerji santrali. “GÜRMAT”, Hatay Belen’de 48 MW kapasiteli rüzgar enerjisi santrali. “BELEN”, Hatay Şenköy’de 27 MW kapasiteli rüzgar enerjisi santrali. “EOLOS”, Afyon Dinar’da 115 MW kapasiteli rüzgar enerji santrali. “OLGU”, Ankara ili Kalecik ilçesin de 8.6 MW üretim yapan “GİMAK”hidro enerji santrali, Mersin ili Mut ilçesinde 8.89 MW üretim yapan “Cömertoğlu” hidro enerji santralidir.

http://www.bordoenerji.com.tr/index.php/tr/bayi-ol/bayim-ol

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.