Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise Şartları

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise ŞartlarıBirinci kalite çekirdekten ve geleneksel yapıdan uzaklaşmayan gerçek Osmanlı Kahvesinin adı Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi… Anahtar teslim proje yürüten firma, klasik ve natürel konseptin birlikte harmanlandığı 7 den 70’e her kesime hitap etmektedir. Yurt içinde 158, yurt dışında 1 şubeye sahip markanın 2017 hedefi yurt içinde 200 yurtdışında 10 şubeye ulaşmak. Franchise giriş bedeli 90.000TL olan markanın anahtar teslim fiyatı 800.000 TL – 1.300.000 TL arasındadır. Yatırımın geri dönüş süresi 10-24 / arası olurken, markanın lokasyon tercihi işlek caddelerdir.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Türkiye’de lider konumdaki markamız ba-yilerdeki ürünlerin % 90’ına yakınını kendi üretmektedir. Denenmiş ve devam eden başarısı ile de kendini kanıtlamış bulunmaktadır. Girişimciye not: Keyifli, kısa sürede yatırım döngüsü sağlayan ve uzun süreli bir kazanca sahip olarak kendi işinizin sahibi olmak isterseniz sizleri bekliyoruz.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi 2009 yılında AR-GE ve alt yapı çalışmalarına başlamış olup 2011 yılında ilk şubesini Antalya merkezde açmıştır. Yeni açılacak olan şubeler ile birlikte 23 şube olacaktır. Yurtiçi HedefirTürkiye’de bulunan tüm illerin lokasyon seçimi yapılarak şube sayılarının artırılması… Yurtdışı Hedefleri ise, Orta Asya, Avrupa veTürki Cumhuriyetleri’nde doğru lokasyon seçimi yapılarak uygun yerlerde şube sayılarının artırılmasıdır. Franchise bedeli 30.000 $ olup lokasyon kriterleri Minimum 180 m2 bahçeli, merkezi lokasyonlarda ana arter üzerinde uygun dükkanlardır.

Firma Notu: Bayramefendi Osmanli Kahvecisi olarak firmamızda, en doğru lokasyonda profesyonel bir ekip tarafından çalışmalar yapılıp mekân konsepti oluşturularak inşa faaliyetlerine başlanır. Ürün kalitesinin her zaman en üst seviyede kalabilmesi ve ürün çeşitliliğini arttırabilmek adına AR-GE eki bi yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir ve tüm ürünlerini özel ambalajlarında tüm şubelere satışa sunmaktadır.

  Katık Döner Bayilik Şartları

İletişim: (0242) 244 88 45

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir