Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bay Döner Restoranı Açmak İstermisiniz

Bay Döner Restoranı Açmak İstermisinizBAY DÖNER
Franchise bedeli 50 bin dolar

Baydöner, hızla şubeleşerek tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor. Şirketin 2016 için şube hedefi yurtiçinde 150, yurtdışında 30.

baydoner bayilik

Baydöner’in 35 ilde 69 şubesi var. Bu şubelerin 25’i franchising sistemiyle açılmış. Şirket, franchise verirken öncelikle yer seçimi konusunda çok titiz davranıyor. Baydöner restoranı açabilmek için en az 8-10 metre ön cephesi olan, kullanım alanı 150-200 metrekare civarında bir işyeri gerekiyor. Bahçesi ve otoparkı olan yerler öncelikle tercih ediliyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Baydöner, franchise bedeli olarak 50 bin dolar+KDV talep ediyor. Restoran açabilmek için gerekli olan yatırım tutarı ortalama 250 bin dolar+ KDV. Bu masrafların dışında yüzde 2 oranında reklam katılım payı ve yüzde 5 oranında sürekli franchise ödemesi almıyor.

Baydöner’in yurtdışmda şimdilik iki ülkede üç restoranı var. Şirket, yurtdışmdaki ilk restoranım 2010’da Irak’ın Erbil kentinde açtı. Hemen ardından Azerbaycan Bakü’de ikinci şubesini hizmete sundu. Üçüncü şube ise Nisan 2013’te yine ErbiFde açıldı. Franchise veren firmalar hakkında paylaşımlarımız devam edecek.

Telefon: 0232 342 71 46

  Döner Markalarının Bayiliğini Alarak Döner Restoranı Açmak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir