Pazar , Ocak 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bafra Pide Bayilik Şartları

Bafra Pide Bayilik ŞartlarıBAFRA PİDE

Yer seçiminde seçici davranıyor

1960’lı yıllarda Samsun’un Bafra İlçesi’nde mesleğe adımlarını atan Coşkun Kuru, 1981 yılında İstanbul’a gelerek Kızıltop-rak’ta Bafra Pide’yi kurmuş. Bugün yönetimde Coşkun Kuru’nun oğlu Tolga Kuru bulunuyor. Kızıltoprak’taki merkezin yanı sıra Kozyatağı ve Esentepe’de şubeleri bulunuyor. Bu restoranlar şirket tarafından işletiliyor. Firma franchising sistemiyle şubeler açacak. Yıllardır franchise talepleri alan şirket bu konuda çok titiz davranıyor. Bafra Pide’nin şube sayısını bir anda artırıp hızlı büyüme kaygısı yok. Şirket bunun yerine kendi kriterlerine yüzde 100 uygun koşulları taşıyan yer ve işletmeci arayışında.
BAFRA PİDE

Bafra Pide, AVM’lerde şube açmayacak. Yeni açılacak şubeler yine cadde üzerlerinde olacak. Şirket üç farklı konseptte şube açacak. Bunların büyüklüğü 80-300 metrekare arasmda değişiyor.

Firmanın kıymalı, beyaz peynirli, kaşar peynirli, sucuklu, pastırmalı, ıspanaklı, kavurmalı, kaşarlı-kabaklı ve kaşarlı-patatesli gibi 30 pide çeşidi var. Pide hamuru özel mayalama tekniğiyle hazırlanıyor. Pide yapımında kullanılan peynir, et ve tereyağı gibi ürünler iki günde bir olmak üzere Karadeniz Bölgesi’nden getiriliyor.

Telefon: 0216 336 97 59

E-posta: info@bafrapide.com

Mutlaka Okuyun:  Arthur&Miller Real Estate Franchise
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls Franchise Veriyor

Pizzabulls, franchise şubeler açacak Yerli pizza markası Pizzabulls, 2018 yılında 70 şubeye ulaşmayı planlıyor. 120 …

Bir yorum

  1. Bayilik almak istiyoruz.bununla ilgili bilgi istiyorum telefon numaram 0535 745 97 94 Bafra pide ilgilenirseniz çok memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir