Cuma , Haziran 29 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Altın Emlak’ın franchise giriş bedeli

Altın Emlak’ın franchise giriş bedeliALTIN EMLAK
Yeni ofisler açıyor

Gayrimenkul sektörü oldukça popüler durumda ne işi yapabilirim diyen girişimciler mutlaka bu sektörü değerlendirebilir. Sektör hakkında bilgi ve deneyiminiz olmayabilir Altın emlak hertürlü eğitim ve desteği size sağlayacaktır.

25 ilde 110 Temsilciliği ile Türkiye genelinde faaliyet gösteren ALTIN EMLAK, tüm altyapısı ve uzmanlığı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış tek emlak zinciridir. Ofislerinin personelden hukuka, eğitimden pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçlarına merkezden anında yanıt verebilen ALTIN EMLAK markası, Türkiye’nin en gelişmiş network ağına sahip lider franchise zinciridir. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri sahip oldukları bilgi ve altyapı ile müşterinin tüm taleplerine zaman ve bölge sınırlaması olmaksızın bulundukları yerden yanıt verebilen özel bir sisteme sahiptirler.

Franchise bedeli : 40.000 TL + KDV
Altın Emlak

Yeni açılacak şubeler için öncelik verilecek iller şu şekilde sıralanıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun ve Trabzon. Bir Altın Emlak şubesi için en az 40 metrekarelik bir işyeri gerekiyor. İşyeri mutlaka merkezi bir konumda ya da ana arterlere çok yakın mesafede olmak zorunda. Şirket franchise adaylarını seçerken düzgün iletişime sahip kişilere öncelik veriyor. Ayrıca en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Altın Emlak’m önemli bir özelliği daha var. Firma mesleki sertifika eğitimlerini bakanlık adına yapma yetkisine sahip.

ALTIN EMLAK Ailesi’nde olmanın ayrıcalığını yaşamak, gerçek bir emlak uzmanı olup kendi işinizi kurmak için bizi arayın ! 0212.654.17.60 – 0505.753.83.77

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cafe London Bayilik Şartları

CAFE LONDON ilk şubesi Bosna Hersek’te 2016 yılında çalışmalarına başlayan ve 2017’de Saray Bosna’da ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.