Bayilik Veren Firmalar

Adios Pizza Bayilik Şartları ve Bayilik Bilgileri

Adios Pizza, Adios Pizza Bayilik, Adios Pizza Bayilik Şartları, Pizza bayiliği verenler 2014, Pizza bayilikleri


Adios Pizza 2013 yılında kuruldu ve 2 bayisi bulunmaktadır. Pizza sektöründe eşsiz lezzeti, uygun fiyatı ve promosyon çalışmaları ile adından sıkça bahsettiren Adios Pizza Türkiye genelinde bayilikler vermektedir.

KARLI YATIRIM YAPMAK İSTEYENLER İÇİN BULUNMAZ FIRSAT.

adios pizza bayilikPİZZA SEKTÖRÜNDE EŞSİZ LEZZETİ, UYGUN FİYATI VE PROMOSYON ÇALIŞMALARIYLA ADINDAN SIKÇA BAHSETTİREN ADİOS PİZZA TÜRKİYE GENELİNE BAYİİLİK VERMEK ÜZERE ANLAŞMALARINA BAŞLADI.ADİOS PİZZA MEVCUT ŞUBELERİ İLE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İŞİNE DEVAM ETMEKLE BERABER BUNDAN SONRAKİ BAYİİLİK VERECEĞİ KİŞİLERE MALİYETİNE VARAN RAKAMLARDA YATIRIM FIRSATI SUNACAK.PROJE, İŞYERİ MİMARİSİ, KONSEPT VE TÜM DEKOR ÇALIŞMALARI İLE ANAHTAR TESLİM SİZE İŞYERİNİ İĞNEDEN İPLİĞE KURUP VERİYORUZ. İŞİ BİLMENİZE VEYA DAHA ÖNCE BU İŞİ YAPMIŞ OLMANIZA GEREK KALMAKSIZIN SİZİN VE TÜM PERSONELLERİN TEMİNİ VE EĞİTİMİ ADİOS PİZZA TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR. SİZE DÜŞEN TEK ŞEY İŞİNİZİN BAŞINDA OLMAK.
SİZDE BİZİMLE ÇALIŞMAK VE TÜM DESTEKLERİMİZDEN FAYDALANARAK BAYİİMİZ OLMAK İSTERSENİZ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYIN.

Bayilik / Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Adios Pizza’ ya harcayabilecek konumda olmak, Adios Pizza için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.
Franchise Verme SüreciAday tarafından www.adiospizza.com.tr üzerinden Franchise ön başvuru formu doldurulur. Adios Pizza tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Adios Pizza tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Adios Pizza ekibi tarafından kontrol edilir ve gerekli yönlendirmeler yapılır.

BAYİLİK DESTEKLERİ

PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: ALİ SEÇKİN SEZER
CEP TEL: 0552 660 60 60
İŞ TEL : 0322 223 08 00Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu