Cumartesi , Temmuz 22 2017
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Activ Baby Franchising Veriyor

Activ Baby Franchising VeriyorACTIV BABY

Sanal mağazacılık da franchising sektörüne girdi. Activ Baby, anne bebek sektöründe faaliyet gösteren bir firma. 10 yıldır anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünleri e-ticaret firmalarına, bebek marketlere, private shopping sitelere satıyor ve pazarlıyor. Şirket, bayilere sanal mağaza açarak internetten satış yapma imkanı sunuyor. Bayilere Ferrari Baby Products, Disney ve Fisher Price gibi markaların yetkili satıcısı olma imkanı sunuluyor. Türkiye geneline franchising veriliyor. Şubelerin yatırım maliyeti 90 bin TL’den başlıyor. Şu an beş adet franchise şubesi bulunuyor. Bu yıl ise 10 ile 12 arasında franchising verilmesi hedefleniyor.Activ Baby

Franchise için hedeflenen aylık ciro: 60 bin TL

Kâr marjı: Yüzde 50.

Bayilerde aranan özellikler: Güleryüzlü, titiz, tercihen ebeveyn tecrübesini yaşamış, yeniüklere açık, tam veya yan zamanlı olarak zaman ayırabilecek kişiler.

Başvuru için iletişim: 0216 545 98 ya da [email protected]

Bir yorum

  1. Franchise veren bebek firmalarından. Ben bayağı araştırdım ama Activ baby dışında, başka bayilik veren bebek firması var mı? bulamadım. Aslında şartları uygun ama yine de bir kıyaslama yapmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir