Pazartesi , Mart 25 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Aba Döner Restoranı Açmak

Aba Döner Restoranı AçmakABA DÖNER Üçfarklı konsept var

1992 yılında Ankara’da kurulan Aba Döner, bugün 35 noktada hizmet veriyor. Aba Döner‘in üç ayrı konseptte mağazası bulunuyor. Tüm ürün gamının bulunduğu Aba Döner restoranlarına ilave olarak paket servis ağırlıklı hizmet veren Aba Döner Ekspress konsepti, daha düşük maliyetlerle kurulabiliyor. Aba Döner Çeşni konseptinde ise özel soslu ürünler ile yenilikçi gençler hedef alınmış durumda. Şirketin 2014 yılı hedefi 50 şube.

aba doner
2015 yılı sonuna kadar ise 75 şube açılması hedefleniyor. 200 metrekare cadde mağazalar için metrekare başına yatırım bedeli bin-bin 200 TL civarında. 50-70 metrekare civarında kurulan AVM mağazalar için metrekare başına yatırım bedeli ise bin 750 TL civarında bulunuyor.

Guinness WorldRecord Biggest Doner Kebab Aba Piknik Turkey

Franchise bedelleri Ankara için 100 bin TL+KDV, Ankara dışında ise 50 bin TL+KDV olarak belirtenmiş durumda. Aba Döner Marka ve Franchise Direktörü Okan Özdemir, Marmara, Ege ve Karadeniz’de büyüyeceklerini söylüyor.

İletişim : 0546 552 43 99

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir