Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Yerli Marka Pizza Days Bayilikler Verecek

Yerli Marka Pizza Days Bayilikler VerecekPİZZA DAYS
Yüzde 100 yerli bir marka

1989’dan bu yana faaliyet gösteren Pizza Days, yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket. İstanbul’da iki şubesi var.

Pizza Days
Franchise altyapısını hazırlayan şirket şimdi büyük bir hızla şube sayılarım artırma kararı aldı. Bu doğrultuda öncelik İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde şubeler açılması planlanıyor. Pizza Days, 2015 sonuna kadar 10 şube açmayı hedefliyor. Yeni açılacak restoranların inşaat ve dekorasyon çalışmaları şirket bünyesinde faaliyet gösteren mimarlık ve dekorasyon firması tarafından yapılıyor. Bu konularla ilgili tüm çalışmalar grup şirketi içinde yapıldığı için yatırım rakamlarının daha düşük olacağı belirtiliyor. Bunun dışında yatırımcılara genel eğitim desteği veriliyor. İlk üç yıl cirodan, sürekli franchise ödemesi olarak herhangi bir pay alınmıyor. Şubelere hazır hamur gönderilmiyor. Bunun yerine onlara pizza yapmayı öğretiyorlar.

Telefon: 0213 689 22 22
E-posta: info@pizzadays.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.