Şirket Haberleri

Yenilikleriyle sektöre ışık tutan Hello Kitty World

Hello Kitty World projelerini bir basamak daha ileriye taşıyor. Marka, 10 ay içinde 200 bin ziyaretçi sayısına ulaştı…


Ataşehir’de 3000 m2 lik alanda Dünya’nın en büyük Hello Kitty binasını yaratan Beste Kaleli Tekelioğlu, Hello Kitty World içinde yeni yatırımları ile perakende sektöründe gücünü ispatlıyor.

Hello Kitty World

Türkiye’de bir yılı doldurmadan Şaşkınbak-kal, Ataşehir ve Ankara’da franchise ile büyüyen Hello Kitty VVorld Cafe 10 bin çeşit ürün çeşidiyle dünya mutfağına sahip olup, müşterilerine özel doğum günü, evlilik teklifi, baby shovver gibi organizasyonlarda da hizmet etmenin gücünü yaşıyor. Hello Kitty VVorld, sadece çocuklara yönelik bir dünya değil, her yaştan müşteriye hitap eden satış mağazalarında pozitif atmosfere sahiptir. Hello Kitty World 10 ay içinde 200 bin ziyaretçiyi ağırlamıştır.

Kaleli ailesi, Hello Kitty VVorld içinde işletmeyi bir basamak daha ileriye taşıyacak. Hangi iş kolunda olursa olsun sürdürülebilir, içselleştirilmiş, çevreye ve tüketiciye fayda sağlayan çalışmaları iş modeli halinde sunarak, ekonomide kobiler ile birlikte ilerlemek için yeni bir pazar yelpazesi açmayı hedefliyor. Yatırım yapmayı hedefleyen kitlelere 9-13 çeşit dondurmanın bulunacağı, ayrıca su ve kahvenin de satılacağı kiosklar sunulacak. Hello Kitty dondurma kioksları cadde, sokak, AVM, metro istasyonları ve hastane gibi kalabalık olan yerlerde olacak. Bu proje piyasada farlılık yaratacak, sürdürülebilir fark yaratmak isteyen işletmeciler oldukça bu proje devam edecektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu