Çarşamba , Mart 20 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Yatsan Bayiliği Almak

Yatsan Bayiliği AlmakYATSAN
İleri teknolojili butik üretim

Yatsan mağazalarında Yatsan ürünleri ile birlikte Tempur, Sealy, Serta, King Koil, Technogel markalarına ait ürünleri bulabilirsiniz. Bu markaların hepsinin kendine özgü özellikleri var. Yatsan, ‘fabrikasyon teknolojilerini el işçiliği ile bütünleştirerek butik üretim’ konseptinde çalışıyor. Tüm ürünler birbiri ile kombinlenip, kişisel tercihlerinize göre istenen renk ve ölçüde üretilebiliyor.

yatsan bayilik

İthal ürünler hariç tüm ürünler firmanın İzmir’deki fabrikasında üretiliyor. Üretim kapasitesinin yüzde 35’i başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 55 ülkeye ihraç ediliyor. Fransa, Almanya, Azerbaycan, Fas, Kuveyt, Belçika, Hollanda ve daha birçok ülkede gerek shovv-room’larda gerekse otellerde Yatsan ürünleriyle karşalaşmanız mümkün.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Yatsan ilk şubesini İzmir Karabağlar’da açmış. Bugün İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Mersin başta olmak üzere birçok ilde toplam 70 mağazası var. Bu sayı comer’larla birlikte 100’ü geçiyor. 2014 yılı içerisinde İstanbul’da iki, İzmir, Gaziantep, Muğla ve Antalya’da birer mağaza, üç tane de comer açtı. 2014 sonuna kadar en az üç mağaza daha açılacak. Bunların yanı sıra şu sıralar dört mağazanın hazırlıkları devam ediyor.

Telefon: 0232 864 2400

  Katık Döner Bayilik Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir