Haberler

Uygun fiyatlı araç arayanların adresi: hasarliaracsatis.com

Neova Sigorta, ağır hasarlı araçlarda sigortalılarına hızlı tazminat ödemesi yapabilmek için hasarliaracsatis.com adresinden açık artırma-ihale usulüyle hasarlı aracı son alıcılarına ulaştırıyor. Böylece hasar tazminatları Neova Sigorta’da hız kazanmış oluyor.


GÜNÜMÜZDE otoyolların normalden daha kalabalık olması, kontrolsüz sürücüler gibi pek çok etken, sigortasız yola çıkmanın ne kadar tehlikeli ve zararlı olduğunu gözler önüne seriyor. Kötü sürprizlere karşı en az zorunlu trafik sigortası kadar önemli bir başka tedbir de kasko sigortası olarak göze çarpıyor. Kasko., zorunlu trafik sigortasının karşılamadığı zararları güvence altına alıyor. Neova Sigorta da aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlarla çarpışması, araca sabit veya hareketli bir cismin çarpması, aracın devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması, yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi gibi kazaları kasko ürünüyle teminat altına alıyor. Aynı zamanda üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen ve terörist eylemler ile bu eylemlerden doğan sabotajlar nedeniyle meydana gelen zararları karşılayan Neova Sigorta, deprem ve yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını nedeniyle oluşan zararları da temin ediyor. Aracın ağır hasar alması durumunda ise Neova Sigorta’mn aracılık ettiği hasarliaracsatis.com adresinden ağır hasarlı araçlar, açık artırma-ihale usulüyle son alıcılara ulaştırılıyor. Böylece hasar tazminatları hız kazanmış oluyor.

hasarliaracsatis

Neova, hasar anında ödemeyi hızlıca yapıyor

Sigortanın risklerin gerçekleşmesi sonucu doğabilecek zararları gidermede en önemli araç olduğunu söyleyen Neova Sigorta Teknik Müdürü Murat Uğur, “Kasko sigortasında hasar sonrası en hızlı ve en iyi hizmeti almak önemlidir. Sigortalı; teminat, fiyat, indirim konularında yapacağı seçimlere ek olarak hasar durumunda nereden hizmet alacağını da doğru seçmelidir. Neova Sigorta, hasar anında hızlı ödeme yapan, hasar hizmet ağı geniş olan, nitelikli kadroya sahip bir şirket” diye konuştu.

Kaza durumunda, Neova Sigorta’nın müşterilerine sunduğu hasar hizmetlerinden bahseden Uğur, sigortalılarının kaza anında 444 16 36 numaralı telefon hattını arayarak tüm Türkiye’de çekici ve anlaşmalı servis hizmetlerinden 7 gün 24 saat faydalanabildiğini söyledi. “Şirketimiz, Türkiye genelinde bin 323 anlaşmalı servis ile sigortalılarımıza ücretsiz hizmet veriyor” diyen Uğur, anlaşmalı servislerde yapılan SİGORTA onarım neticesinde sigortalılarına 15 gün araç ikame hizmeti verildiğini de açıkladı.Mini onarım hizmetlerinde yedek parça değişimi olsa bile ilk yıl 500 TL, ikinci yıl 1000 TL’ye kadar Neova Sigorta’dan yapılan poliçelerde hasarsızlığm bozulmadığını ifade eden Uğur, sözlerine şöyle devam etti: “Anlaşmalı özel servislerde ikinci yıl 1000 TL hasar onarımı yapılan araçlara, pasta cila, servislerimiz tarafından ücretsiz yapılıyor. Ayrıca anlaşmalı özel servislerde hasarın onarılması sonucunda değişen yedek parça ve işçilik, şirketimiz tarafından bir yıl boyunca taahhüt altında bulunuyor ve 40 nokta kontrolü ücretsiz olarak veriliyor. Anlaşmalı cam servislerimizde muafiyet uygulanmadığı gibi ikinci yerli cam değişimi ücretsiz onarılıyor.”

Sigortalının, Neova’nm web sitesindeki hasar dosya sorgulama ekranından dosyası ile ilgili bilgiye hızlıca ulaşabildiğini belirten Uğur, “Ağır hasarlı araçlar ise şirketimizin aracılık ettiği hasarliaracsatis.com adresinden açık artırma-ihale usulüyle son alıcılara ulaştırılıyor. Böylece hasar tazminatları hız kazanıyor” şeklinde konuştu.

Poliçenizin kapsamına mutlaka dikkat edin

Müşterilerin bütçesine ve aracına en uygun kasko poliçesinin satın alınması gerektiğini belirten Murat Uğur, “Tüketiciler, en ucuz kaskoyu tercih etmek yerine aracına ve ihtiyacına en uygun poliçeyi seçmeli, poliçesinin kapsamına mutlaka dikkat etmeli” dedi. Uğur, kasko satın almadan önce poliçenin genel ve özel şartları ile teminatlarını, araç bilgilerini mutlaka kontrol etmek gerektiğini vurguladı. Sigorta poliçesinin mutlaka aracın gerçek değerine göre düzenlenmiş olması gerektiğinin altını çizen Uğur, “Deprem, sel su baskını, grev lokavt, halk hareketi, kötü niyetli hareketler ve terör, anahtar kaybı teminatlarının poliçenizde olup olmadığına, anlaşmalı araç servis ağının genişliğine, daha önce hasar yoksa hasarsızlık indiriminin uygulanmış olması gerektiğine dikkat edin” diye konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu