Bayilik Veren Firmalar

Türkiye Amerikan Derneği (TAD) Bayilik

Bayilik veren firmalar 2014, Bayilik Veren firmalar, İngilizce dil kursu bayiliği, TAD Bayilik, TAD Bayilik Başvurusu, Türkiye Amerikan Derneği Bayilik, Türkiye Amerikan Derneği Bayilik Şartları

Türkiye Amerikan Derneği (TAD) Bayilik

Türkiye Amerikan Derneği Bayilik Hakkında : TAD Franchising sisteminde ana faaliyet konusu Yabancı Dil Kurslarıdır. Franchisee Yabancı Dil Kurslarında Franchisor’ın standartlarına ilke ve kurallarına uymak zorundadır. Franchisee arzu ederse Franchisor’ın kültürel ve sosyal faaliyetlerdeki tecrübesinden de faydalanarak Franchisor’ın izin verdiği ve tavsiye ettiği sosyal ve kültürel aktiviteleri yapabilir.

Türkiye Amerikan Derneği Bayilik Veriyor

  • Yabancı Dil Kursları Tecrübesi
  • Kültürel Aktiviteler
  • Sosyal Aktiviteler

Yabancı Dil Kursları – Temel Kurslar Nelerdir?

tadGenel İngilizce Kursları
Şahıslara Yönelik Genel İngilizce Kursları
Özel Kuruluşlar ve Devlet Kurumlarına Yönelik Genel İngilizce Kurslar

İş, bilim, eğitim dünyasında, internet ve bilgi teknolojisi alanında güncelliğini ve geçerliliğini sürekli arttırmakta olan Amerikan İngilizcesinin öğretildiği kurslardır. “İletişimsel” eğitim metodu ile yalnızca teorik bilgilendirmeyle kalmayıp her öğrenci konuşmaya yönlendirilmektedir. Derslerde yapılan aktiviteler, araştırmalar ve öğrenciler arasındaki diyaloglarla her an aktiflik hedeflenmektedir.

Çocuklara Yönelik İngilizce Kursları

Bu kurs programındaki temel amaçlar; özel ya da devlet okullarında verilen İngilizce bilgisini pekiştirmek, 8 -14 yaş aralığında olan çocuklara oyunlar, şarkılar, projeler ve drama ile İngilizce’yi sevdirmek ve küçük yaşta yabancı dil öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

Özel Amaçlı Kurslar

Çeviri: İş hayatında ve iş sınavlarında ihtiyaç duyulan çeviri becerisini geliştirmek isteyenler için düzenlenmiştir. Program dahilinde çeviri teknikleri verilmekte ve yapılan araştırmalar ile öğrencilerin çeviri becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
Konuşma Kursları: Yeterli derecede İngilizce bilgisi olan fakat günlük yaşamda bu bilgilerini kullanma imkanları olmayan kişiler için düzenlenmiştir. Yabancı öğretmenler eşliğinde yapılan bu kurs programında amaç öğrencilerin akıcı bir İngilizce’ye sahip olmalarıdır.

Sınavlara Yönelik Kurslar

Bu kursların amacı, kursiyerlere sınav içeriği, soru şekilleri, sınav teknik ve stratejisi hakkında gerekli bilgiyi edindirmektir. Bu hazırlık programları içerisinde temel düzey İngilizce gramer bilgileri öğretilmediği için; bu kurslara, seviye tespit sınavında en az %80 başarı gösteren öğrenciler kabul edilmektedir. Ayrıca TOEFL (iBT), GRE ve GMAT kurslarına katılan öğrencilere iki veya üç kez bilgisayarlı deneme testi verilmektedir.

Bilgisayarlı Sınavlar

TOEFL Sınavı (Test of English as a Foreign Language)
Ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce’yi kullanma ve anlama yeterliliklerini ölçer. Yurtiçi ve yurtdışında eğitim görmek, üniversitelerin hazırlık bölümlerinden muaf olmak, çalıştıkları kurumda terfi etmek ve dil tazminatı almak amacı ile İngilizce bilgilerini belgelemek isteyen tüm adayların almakla yükümlü olduğu İngilizce yeterlilik sınavıdır.GRE General Test (Graduate Record Examination)
Fen ve Sosyal bilimler üzerine yurtiçi ve yurtdışında yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen adayların almaları gereken sınavdır. Sözel, sayısal ve analitik kompozisyon olmak üzere üç bölümden oluşur. Kurs programında sözel ve analitik kompozisyon bölümleri incelenir.

GMAT (Graduate Management Admission Test)
İşletme üzerine yurtiçi ve yurtdışında yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen adayların almaları gereken sınavdır. Sözel, sayısal ve analitik kompozisyon olmak üzere üç bölümden oluşur.

Kağıt Kalemli Sınavlar

TOEIC (Test of English for International Communication)
SAT (Scholastic Aptitude Test)
KPDS, ÜDS Kursları
KPDS (Kamu Personeli Dil Sınavı) devlet memurlarının İngilizce yeterliliklerini belirlemek için yılda iki kez (Mayıs ve Kasım) düzenlenen bir sınavdır. Toplan 100 sorudan oluşan sınav; kelime bilgisi, gramer, çeviri ve okuma parçalarından oluşmaktadır. Kurs programında genel bir gramer tekrarı yapılıp, çözüm teknikleri ve geçmiş yılların soruları incelenmektedir.

Diğer Dil Kursları
Yabancılar için Türkçe Kursları
İspanyolca Kursları

Türkiye Amerikan Derneği (TAD) Bayilik İletişim Bilgileri

TÜRK-AMERİKAN DERNEĞİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES BİLGİLERİMİZ: Cinnah Caddesi No:20 Kavaklıdere/Ankara
TELEFON BİLGİLERİMİZ: +90 312 426 26 44 / + 90 312 426 48 48Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu