Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Haberler / Turkish Airlines Ladies Open

Turkish Airlines Ladies OpenTurkish Airlines Ladies OpenOCAK ayında Yeni Zelanda’da startı verilen Ladies European Tour’un (LET) Türkiye ayağı Turkish Airlines Ladies Open, 08-11 Mayıs 2014 tarihlerinde altıncı kez National Golf Kulübü’nde gerçekleşecek. Mineks International’ın organizatörlüğünde son beş yıldır olduğu gibi bu yıl da THY’nin sponsorluğunda gerçekleşecek olan Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’na 32 ülkeden 126 profesyonel kadın golfçü katılacak.
Dünya çapında 80 turnuva kazanan, İngiltere’nin en iyi kadın golfçüsü Laura Davies’in de yer alacağı turnuvada 2013 şampiyonu Güney Afrikalı Lee Anne Pace, 2011 ve 2012 şampiyonu HollandalI Christel Boeljon, 2010 şampiyonu İngiliz Melissa Reid’in yanı sıra isviçreli Carin Koch, İspanyol Carlota Ciaganda ve Ingiltere’nin yükselen starı Charley Hull gibi birçok uluslararası golfçü yer alacak.

Golf sporunu Türkiye’ye de tanıtarak Antalya bölgesinin turizmine de önemli katkı sağladıklarını belirten Mineks International ve National Golf Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Göktuna “Golf sporu sayesinde gelir seviyesi yüksek olan turist Türkiye’ye geliyor. Bizdeki golf sahaları Avrupa ülkelerindeki sahalardan çok daha iyi. Ama bu sahaların sayısını artırmamız gerekiyor” dedi.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

BES nasıl işliyor?

Dış dünyadan katılımcılar tarafından sisteme aktarılan katkı payları, fonlarla bir taraftan büyümeye ve sistemi büyütmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.