Şirket Haberleri

TrafiKasko’ya ilgi hızla artıyor

Liberty Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Defne Türkeş, sektörde öncü olan, Trafik Sigortası ve Kaskoyu bir arada sundukları TrafîKasko ürünlerine son reklam kampanyası ile birlikte oldukça yoğun bir ilgi olduğunu belirtti.

defne turkes

MÜŞTERİLERİNİN değişen ve gelişen ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla yola çıkan Liberty Sigorta, Trafik Sigortası ve Kaskoyu bir arada sunan TrafîKasko ürünü ile bu amacına ulaşıyor. Kasım ve Aralık ayında yayında olan reklam kampanyası ile TrafîKasko ürününü daha geniş kitlelere tanıtma imkanı bulduklarım belirten Liberty Sigorta Satış ve Bölgelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Defne Türkeş, son reklam kampanyası ile birlikte “önlem alma” felsefeleri doğrultusunda “sigorta bilincinin artırılması” konusunda hedeflerine daha da yaklaştıklarını söyledi. Türkeş, dikkat çeken TrafîKasko reklam kampanyası ile hem sigortalılardan hem de acentelerden olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek, “Kampanyamıza ve TrafîKasko ürünümüze gösterilen ilgi son derece memnuniyet verici. Ürünümüzün satışlarına da olumlu ‘ivme kazandıran bu kampanyamız ile tüketicileri tek poliçede tam güvence alabilecekleri, kapsamlı ürünümüz TrafîKasko ile buluşturmuş olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Sigortalımıza yanında olduğumuzu hissettiriyoruz

TrafîKasko ürünü ile sigortalılara ödeme ve takip işlemleri dahil olmak üzere birçok avantaj sunduklarını belirten Türkeş, “Liberty Sigorta Türkiye’de marka bilinirliliğine büyük yatırım yapıyor. Liberty markası faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde bilinen bir marka, ülkemizde de hak ettiği yere geleceğini söylemeliyim. Liberty Sigorta olarak da tüketicilerimize önlem almak noktasında çözümler sunuyor ve istenmeyen sonuçlar doğduğunda da sigortalımızın yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. TrafîKasko tanıtım kampanyamız sonrası ürünümüze olan talebin de her geçen gün arttığını gözlemliyoruz” şeklinde konuştu.

Adımlarımızı acentelerimizle atıyoruz

Liberty Sigorta olarak hedeflerinin acenteleri ile birlikte kazanmak ve büyümek olduğunun altını çizen Türkeş, bu reklam kampanyası sonrası TrafîKasko satışlarında hızlı bir yükselişin olduğunu belirtti. Bu noktada acentelerinin desteğini vurgulayan Türkeş, “Acentelerimizin de bu ürünü benimsediğini ve sevdiğini heyecanla gözlemliyoruz. Ürünümüzün satışları acentelerimizin müşterileri doğru bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile yükselmeye devam ediyor. Ek olarak reklam kampanyamızın desteği ile yeni müşterilerin acentelerimizi arayarak bu ürünü sorguladığını memnuniyetle duymaktayız. Bugüne kadar acentelerimize müşteri kazandıracak ve gelirlerini artıracak çalışmalara imza attık. Bundan sonraki süreçte de tüm adımlarımızda acentelerimiz olacak” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu