Cumartesi , Mart 10 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Tommy Hilfiger’dan ayakkabı atağı

Tommy Hilfiger’dan ayakkabı atağıBüyüyen ayakkabı ve aksesuar pazarlan hem her geçen gün Türkiye’ye yeni markaların gelmesine hem de mevcut markaların bu alanda yeni yatırımlara yönelmesine neden oluyor. 2009’a kadar Unitim tarafından Türkiye’de temsil edilen, o tarihten itibaren kendi şirketiyle pazarda faaliyet gösteren Tommy Hillfiger, bir süredir ayakkabı ve aksesuar alanında mağazalaşıyor.

Tommy Hilfiger
Tommy’nin bu alanda mağazalaşmasımn en önemli nedeni, çanta ve ayakkabı satışlarının yüksek oranlara ulaşması. Bu da şirketi sadece ayakkabı ve aksesuar mağazası açmaya yöneltti. Türkiye genelinde toplam 56 mağazada faaliyet gösteren şirket, şu ana kadar dört Footwear & Accessories mağazası açmış durumda. Son olarak İstanbul Bakırköy’deki Capacity AVM’de bir Footwear & Accessories mağazası açan şirket, bu konsepti büyütmeye hazırlanıyor. Tommy Hillfiger, İstanbul dışında da bu mağazalardan açacak.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Netaş, inovatif fikirleri olan gençlere destek oluyor

“PLATFORMLAR, BAŞARIYI GETİRİYOR” Netaş, start up’lara sağladığı desteklerle ekosistemin güçlendirilmesine çalışıyor. “İnovatif fikirleri olan gençlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir