Çarşamba , Mart 20 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Testa Rossa Caffe İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz

Testa Rossa Caffe İle Kendi İşinizi KurabilirsinizTesta Rossa Caffe, 1994 yılında kurulmuştur. Şube sayısı 58’dir. Yurtiçi Hedefleri, ilk 5 yılda Türkiye’deki tüm il ve büyük ilçeleri Testa Rossa Caffe ile tanıştırmak… Yurtdışı Hedefi ise, birçok ülkede Testa Rossa Caffe markasını görebilmek. Franchise bedeli, Piccolo (kiosk) 6.000 Euro, Espresso 12.000 Euro, Coffe shop: 18.000 Euro… Testa Rossa Caffe marka kriterlerine uygun olan lokasyonlar, Avm ler, hareketli caddeler, üniversite kampüsler, metro ve tren istasyonları, oteller, tatil köyleri, turizm merkezleri. Açık alanlı ve geniş cepheli olmalıdır.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Testa Rossa Caffe Bayilik

Firma Notu: 1904’den beri üç nesil kahve tecrübesi olan Italyan kahve markası Testa Rossa Caffe şimdi de Türkiye’de. Menüsünden dekorasyonuna, ürün kalitesinden verilen hizmete kadar tamamen hayalleri yakalayan bir anlayışın ürünü olan Testa Rossa Caffe, yüksek kar oranıyla girişimciliğin getirdiği riskleri azaltıp,kendi işini kurmak ve kurumsal bir markanın halkası olmak isteyen siz girişimcileri bekliyor.

Tel:0224 261 09 99

 

  DOGO Store Bayilik ve Bayilik Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir