Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Sur Çelik Kapı Bayilik Şartları

Sur Çelik Kapı Bayilik ŞartlarıSUR ÇELİK KAPI

Hırsıza karşı açılmama garantisi

Sur Çelik Kapı, 1992’de Astaş Çelik Kapı olarak, Türkiye’deki ilk monoblok gövde çelik kapıyı üreten firma. Özellikle güvenlik ve dayanıklılık üzerine Ar-Ge çalışmaları yapıyor. Bu çalışmalar sonucunda birçok ilke imza atan şirket, kendi alanında en fazla patente sahip firma unvanına sahip. Cam çelik kapı, depremde otomatik açılan çelik kapı ve üç contalı çelik kapı bunlardan ilk akla gelenler. Ürünlerine hırsızlıkta açılmama garantisi veriyor. Kapıları uluslararası güvenlik ekolü Chilternlnstitue tarafından test edilmiş ve onaylanmış.

Sur Çelik Kapı
Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, “2015’i tasarım yılı ilan ettik. Bu doğrultuda fark yaratan tasarımlarımızı birbiri ardına piyasaya sunduk” diyor.

Firma, Pekgüzel Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteriyor. Üç ayrı fabrikasında toplam 350 çalışanı bulunuyor. Yıllık 36 bin adet çelik kapı üretiyor. 2015 sonunda bu rakamın 40 bine çıkarılması hedefleniyor.

Sur Çelik Kapı’nın Türkiye genelinde 65 bayisi var. Oluşturulacak yeni bayilikler için öncelik Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nde olacak. Bayilik için en az 100 metrekarelik bir mağaza gerekiyor. İsim hakkı için bedel talep edilmiyor. Sözleşme gereği yatırım yapılacak bölgenin potansiyeline göre değişen asgari 100 bin TL değerinde banka teminat mektubu isteniyor. Firma yatırımcılara eğitim, kiralama yönlendirmesi, görsel destek, lokasyon seçimi, reklam ve halkla ilişkiler ve insan kaynakları konularında destek sunuyor. Her bayi ayda en az bir kere ziyaret edilerek ürün, satış, fizibilite ve idari işleyişle ilgili incelenip değerlendiriliyor.

Telefon: 444 17 87
E-posta: info@surcelikkapi.com
Web: surcelikkapi.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Waffle’ci Akın Franchise İle Büyüyor

WAFFLE’CI AKIN YÜZDE 20 BÜYÜYECEK 20 milyar dolar büyüklüğü aştığı tahmin edilen tatlı sektörü, son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir