Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Su İçmeyi Unutanlara Plant Nanny Uygulaması

Su İçmeyi Unutanlara Plant Nanny UygulamasıSiz de benim gibi sabahtan akşama kadar çalışırken arada su içmeyi unutuyorsanız, akıllı telefonlar için Plant Nanny adlı harika bir uygulama yapmışlar. Uygulamayı yükleyip kişisel bilgilerinizi (boy, kilo) giriyorsunuz ve beğendiğiniz bir saksıya küçük, sevimli bir bitki ekiyorsunuz. Bu bitki gün içinde vakti geldikçe size uyarılar göndererek suya ihtiyaç duyduğunu hatırlatıyor.

Plant Nanny
Kendiniz bir bardak su içtikten sonra bitkinin altındaki yuvarlağa dokunuyor ve bitkinizi de güzelce suluyorsunuz. Eğer bitkiyi sulamayı ihmal ederseniz kurumaya ve üzülmeye başlıyor. Çok ihmal ederseniz de tamamen kuruyor ve her şeye yeniden başlamanız gerekiyor. Bitkileri o kadar sevimli yapmışlar ki eminim hiçbiriniz ekranda kuruyup gitmelerini seyretmek istemezsiniz. Kendi adıma çok faydalı ve motive edici buldum, gün içinde su içmeyi unutuyorsanız size de tavsiye ederim. Uygulamaya mobil cihazınızın uygulama dükkânından Plant Nanny ismiyle aratarak ulaşabilirsiniz.

Gün içinde yeterince su içmeyi unutuyorsanız Plant Nanny uygulamasıyla bu alışkanlığı yeniden kazanabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun:  Teknoloji mi, insan mı?
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Çok Geç Olmadan Mars’ta Yaşamı Bulmalıyız

YAKIN ZAMANDA ASTROBIO-LOGY DERGİSİNDE HERKESİN DÜŞÜNDÜĞÜ AMA KONUŞMAKTAN ÇEKİNDİĞİ ALBERTO FAIREN VE ARKADAŞLARININ KALEME ALDIĞI …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir