Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Sokak Tipi Galoş’a Talep Var

Sokak Tipi Galoş’a Talep VarDaha önce de yazdık; Amerika’da bu kılıflara ‘drizzle boots’ deniyor. Bir cins estetik nitelikli ayakkabı galoşu… Ayakkabıları yağmurdan, çamurdan ve kardan koruyor.

Erkek ya da kadın fark etmiyor. Her numara ayakkabının üzerine geçirilebilen çıt çıtlı bir kolaylık! Galoşlar özellikle saydam ‘vinyl’den yapılıyor. Bot giyer gibi geniş ağzından ayakkabıya geçiriyorsunuz. Galoşların estetik bir görünümü var. Taban kısmı uzun süre yürümekle aşınmıyor.

Sokak Tipi Galos
Yapılacak yatırım sadece sıcak çeneli bir baskı aparatı ve basit bir kalıp makinesinden ibaret.

Kadınlar için topuk yapmak da mümkün. Plastik materyali ‘zamac’ türü ultrasonik baskıyla yapıştırmak hem büyük kolaylık hem de üretimde yüksek hız sağlanması açısından önemli bir ayrıntı. Saydam olmak şartıyla üretimde her rengi denemek mümkün. En çok satılanı ise ‘clear vinyl’den imal edilen saydam olanları. Dumanlı bir görünüşe sahip ‘smoke vinyl’ ise daha çok kadın ayakkabıları için kullanılıyor.

Ayakkabı satıcılarının satılan ayakkabı yanında ‘promosyon’ olarak bu basit kolaylığı vermesi bile büyük bir pazara işaret ediyor. Ürünün reklamını ise ‘drizzle boots’ sokakta ve caddede zaten kendisi yapıyor. Daha fazla örnek için tıklayınız

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Para Kazandıran 50 İş Fikri Önerisi

Elektrikle çalışan mini traktör, tedarikçi seçimini kolaylaştıran mobil uygulama, rüzgar tribünlerinde ses azaltan metot… Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir