Girişimcilik Haberleri

Sharebugg, Satıcı Olmadan Mobille Anlatıyor

SATICI OLMADAN MOBİLLE ANLATIYOR

Sharebugg/Tolgacan Özkan, Ozan Küçük, Baturay Tok

2012’de dijital pazarlama şirketi Penguen tarafından geliştirilen ShareBugg, mobil platformu sayesinde doğru zamanda, doğru kişiye, doğru şekilde ulaşılıyor.

SharebuggMüşteri adayınıza ürününüzü video veya içeriklerle ile arada hiçbir satıcı olmadan direk anlatıyorsunuz. Müşteri adayınıza ürününüzün fayda ve katkılarını sunuyor ve sağladınız ayrıcalıklarla sizi tercih etmesini sağlıyorsunuz.

ShareBugg’ın hızlı tüketim altyapısını Procter&Gamle ile yaptıkları çalışma sonucunda geliştirirken perakende kurgusunu Mavi ile gehştirdiklerini belirten Sharebugg Kurucu Ortaklarından Tolgacan Özkan, “Eğlence tarafında ise Paramount, Warner Bros gibi markaları elinde bulunduran Tiglon ile yaptığımız çalışmanın bize çok katkısı oldu. Bu yüzden çok ciddi bir know-how ve saha tecrübesini bünyemizde bulunduruyoruz” diyor.


Bir kişinin telefonuna ortalama günde 150 kez baktığını ifade eden Özkan, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Sevmediğiniz bir SMS gelse bile bir bakıp öyle siliyorsunuz. Dolayısıyla mobil telefonlar sürekli yanımızda, sırdaş, yoldaş, sıkıcı toplantılardan bizi kurtaran can dostlan. Benim 4 yaşındaki kızınım bile 10 parmak kullanabildiği bir teknoloji. Dolayısıyla artık yakında web, internet ve mobil diye bir ayrım olmayacak ve her şey mobil olacak. Kısacası bence mobil girişimciliğin önü çok açık.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu