Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Shaka isim hakkı bedeli almıyor…

Shaka isim hakkı bedeli almıyor…ShakaKas Dış Ticaret, ayakkabı sektöründe marka çeşitliliği oluşturmayı, geniş ürün yelpazesi ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de yaygın satış ağı oluşturmayı hedeflemektedir. Marka, “Shaka” tabelası altında; tüm ürünlerinin, Pia Mia, Shaka, Beluga, Enpien ve yeni eklenen markalarının satışını gerçekleştirebilecek bayiler aramaktalar. Sektörde uygulanan bayi anlayışı sisteminin dışında, bir nevi ortaklık anlayışına yakın bayilikler verilecektir.
Shaka, bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli istememektedir. Türkiye’nin çeşitli illerinde (İstanbul, Mersin, Antep, İzmit, Zonguldak, vb.) ve İtalya, Avusturya, Fas, Ermenistan’da bayileri bulunan Shaka, yeni bayilikler için en az 80 m2 mağaza alanı istemektedir. Her türlü danışmanlık hizmeti, Kas Dış Ticaret Deri Sanayi ve Reklamcılık Ltd. tarafından karşılanmaktadır. Yeni bayilerin lokas-yonları, Shaka ve bayi tarafından ortak bir çalışma sonucunda belirlenmektedir.

Tel: +90 212 2692982
Faks: +90 212 2692986

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.