Pazartesi , Mart 19 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Şans oyunlarına bankacı CEO

Şans oyunlarına bankacı CEOTürkiye’de iddaa fenomenini yaratan konsorsiyum içinde yer alan Hitay Holding ile Yunanistan merkezli Intralot, şans oyunları alanındaki faaliyetlerini yeni platformlarla sürdürüyor. Türkiye’nin ilk elektronik şans oyunları platformlarından, Spor Toto Teşkilatı ve Milli Piyango’nun sözleşmeli sanal bayisi Bilyoner.com’da CEO’luk görevine Mehmet Sindel getirildi.

mehmet sindel
Boğaziçi Üniversitesi işletme Bölümü mezunu olan Mehmet Sindel, iş yaşamına Unilever’de başladı. Nestle ve ardından Bristol Myers Squibb firmalarında pazarlama alanında yöneticilik yaptı. Daha sonra sırasıyla Citibank, Garanti Ödeme Sistemleri, Doğuş Otomotiv ve HSBC’de yönetim kademesinde çeşitli görevlerde bulundu.

Akbank’ta da ödeme sistemleri ve kurumsal iletişimden sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini üstlenen Mehmet Sindel, Bilyoner. com’un CEO’luk koltuğuna oturmadan önce, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde CEO’luk ve genel sekreterlik görevlerini yürütüyordu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İş Hayatında Doğru Giyim’in Kuralları

“Yönetici de olurum, stil ikonu da…” diyemeyenlerdenseniz, itibar ve başarınızı güçlendirecek kişisel tarzınızı yaratmanızda stil …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir