Salı , Kasım 21 2017
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Sampi Pide Bayilik Şartları

Sampi Pide Bayilik ŞartlarıSAMPİ PİDE

Franchise bedeli avantajı

2008’de Metro Grubu tarafından satın alınan Sampi Pide’nin şube sayısı 35’e ulaştı. Şirket, 2017 sonunda 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Şirketin büyüme planları yurtiçiyle sınırlı değil, 2017’de yurtdışında da şubeler açmayı hedefliyor.

Franchise sektöründe bir yıl içerisinde zaman zaman duraksamalar yaşandığı gözlenmiştir. Bu süreçte yatırımcıların piyasalardaki değişimleri dikkatle takip ettikleri ve yavaş davranma eğilimini tercih ettikleri görülmekte olup, bu süreçten bizim de aynı doğrultuda etkilendiğimizi söyleyebilirim. 2017 için daha yavaş ancak daha isabetli noktalarla büyüyebileceğimize dair planlama yapmakla birlikte, merkezi üretim de önceliklerimiz arasındadır.

sampi pide bayilikFirmanın franchise giriş bedeli 25 bin dolar. Bir süredir franchise giriş bedeli talep etmeyen firma, bu uygulamasını yıl sonuna kadar sürdürecek. Bir Sampi Pide restoranının yatırım tutarı seçilen lokasyona ve konsepte göre 75 ile 150 bin dolar arasında değişiyor. Şirket, sürekli franchise ödemesi olarak cirodan yüzde 6 pay alıyor. Reklam katılım payı olarak herhangi bir ücret talep edilmiyor. Gerekli ekipman ve tüm sarf malzemelerini şirket tarafından temin ediliyor. Pide ustaları ve diğer elemanlar şirket tarafından eğitiliyor. Eğitim destekleri sözleşme süresince kesintisiz devam ediyor. Yatırımın geri dönüş süresi ortalama 1.5-2 yıl arasmda gerçekleşiyor. Şubelerin cirosu lokasyon ve performansa göre değişiyor.

Sampi Pide üç farklı konseptte restoranlar açıyor. Bunlar ana caddelerde açılan 100-120 metrekarelik olanlar, en az 60 metrekarelik AVM restoranları ile sadece e ve işyerlerine servis yapan 60 metrekarelik şubeler olarak sıralanıyor.

Sampi Pide’de ton balıklıdan kıymalıya, sosisliden kavurmalıya kadar 60 çeşit pide seçeneği sunuluyor. Pideler yağ oranı, kalorisi hesaplanarak pişiriliyor. Şirket hijyen, sağlık ve lezzet konularında çok iddialı.

Teİefon: 0212 640 08 40

E-posta: [email protected]

bayilik veren firmalar kategorilerimizde bir çok firmanın bilgileri bulunmaktadır.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir