Şirket Haberleri

Realty World’ün bütün bayileri toplandı

REALTY WorldREALTY World Türkiye’nin 2013 yılında başarı gösteren emlak ofisleri ve danışmanlarını ödüllendirdiği geleneksel Türkiye Kupası Ödül Töreni, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Bu kapsamda yedi kategoride toplam 104 ödül sahibini bulurken Antalya Neva Gayrimenkul hem ofis, hem de danışman Rezzan Erduran ile Türkiye Kupası’nın sahibi oldu. Törenin ev sahipliğini Realty VVorld Türkiye CEO’su Coşkun Erginer yaptı.

“Hedefimiz en çok danışman çalıştıran ve en güvenilir franchise ofislerine sahip olmaktır” diyen Erginer, “2013 yılını başarılı biçimde noktaladık.

Aramıza yeni katılan ofislere başarılar diliyorum.

Son bir yılda 65 yeni ofis açtık” dedi.

2007 yılından bu yana Garanti Koza kuruluşu olarak faaliyet gösteren Realty VVorld Türkiye’nin ödül töreninde Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi Murat Binark da, bir konuşma yaptı. Binark, “Realty VVorld Türkiye, titiz çalışma prensibi sayesinde sektörde rekabet gücünü artırıyor. Biz de 65 yıllık köklü bir kurum olarak Garanti Koza projelerinin desteğini tüm Realty VVorld ofislerinde sunmayı sürdürüyoruz” dedi.Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu