Girişimcilik Haberleri

Prisync meleklerin kanatları altında

Melek yatırım ağları BIC Angel Investments ve Galata iş Melekleri yatırımcıları, e-ticaret pazarında faaliyet gösteren sitelere ve tedarikçi markalara yönelik otomatik fiyat takip ve analiz hizmeti sunan Prisync için ortak yatırım yapma kararı aldı.

BIC Angel Investments

Prisync (www.prisync.com), e-ticaret pazarına yönelik sunduğu kapsamlı rapor ve analizler ile hizmet verdiği firmaların fiyatlandırmalarını çok daha doğru yapabilmelerine ve kârlılıklarını artırmalarına imkan sağlıyor. Prisync’ten hizmet alan şirketier pazardaki rekabet koşullarını daha doğru değerlendirerek fiyatlandırmalarını daha akıllıca yönetebiliyor. Burç Tanır, Selçuk Gerger, Samet Atdağ ve Ahmet Sülek tarafından kurulan Prisync, KOSGEB ve TÜBİTAK tarafından desteklenen, yüzde 100 Türk sermayeli yazılım alanındaki bir AR-GE projesi olarak dikkat çekiyor.


B1C Angel Investments yatırımcılarından Joachim Behrendt, Ralf Rıfat Ruso, Çağlar Karataş, Güçlü Özenci, Coşkun Ural ve Galata iş Melekleri yatırımcılarından Melih Ödemiş, Ömer Akarca, Erine Özada Umur Özal, Önder Öztarhan, Kaan Boyner’den toplamda 365 bin TL tutarında yatırım alan Prisync, artan e-ticaret hacminde Türkiye’de kendi alanında kurumlara hizmet sunan tek şirket olma özelliğini de taşıyor. Geliştirdiği ürünlerle yerli ve yabancı e-ticaret firmalarına, tedarikçi markalara ve daha büyük ölçekli danışmanlık firmalarına hizmet sunan Prisync’in hedefi global ve güçlü bir marka olmak. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği sunan Prisync, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey ve Güney Amerika pazarlarında farklı dillerde de hizmet vermeyi hedefliyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu