Cuma , Şubat 22 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Portakal Spor Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Portakal Spor Bayilik ve Bayilik BilgileriPORTAKAL SPOR

10 yeni şube açacak

2002’den bu yana faaliyet gösteren Portakal Spor, kadınlara özel bir spor merkezi. Türkiye genelinde 50 şubesi var. Yılsonuna kadar bu sayının 60’a çıkarılması hedefleniyor. Şirket, franchising sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açacak. Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Kurucusu Burcu Işık Aykanat, “Girişimcilere küçük bütçelerle kendi işlerinin sahibi olma fırsatı sunuyoruz” diyor.

Portakal Spor
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Portakal Spor’un franchise giriş bedeli 20 bin TL+KDV. Dekorasyon için 15-20 bin TL gerekiyor. Reklam katılım bedeli dördüncü aya kadar alınmıyor. Daha sonra ayda 300 TL talep ediliyor. Sürekli franchise ödemesi ise yok. Portakal Spor salonu açmak için 120-140 metrekarelik bir işyeri gerekiyor. Bunun 40-50 metrekaresi egzersiz salonu, 10-12 metrekaresi iki adet duş ve soyunma odası olarak ayrılıyor. Ayrıca 15 metrekaresi dinlenme bölümü (vitamin bar, kafe) olarak kullanılıyor. Kalan bölüm ise müşteri karşılama merkezi olarak değerlendiriliyor.

Bu merkezlerde 18 farklı üniteden oluşan istasyonlarda ve günde sadece 30 dakika sürede spor yapmaya olanak sağlayan ‘PS Sistemi’ uygulanıyor. Programda her 30 saniyede bir istasyon değiştiriliyor.

Telefon: 0212 669 80 71 E-posta: portakalspor.com.tr

  Sarpino’s Pizzeria Franchise Veriyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir