Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pizza Pizza 2015’te hedefi 40 yeni şube

Pizza Pizza 2015’te hedefi 40 yeni şubePİZZA PİZZA
2015’te hedefi 40 yeni şube

Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, belirledikleri yeni stratejilerle şube ağına 40 yeni restoran ekleyeceklerini söylüyor. Pizza Pizza’nm Türkiye genelinde 130 şubesi var. Yurtdışmda ise Azerbaycan, İran, Irak, Lübnan, Rusya ve Suudi Arabistan’da 12 restoranı bulunuyor. Firmanın büyüme planları sadece yeni şubeler açmakla sınırlı değil. Kurumsal kimlik yatırımları da yapılacak. Bunun yanı sıra şubelerinde yeni bir teknolojik altyapıya geçti.

Pizza Pizza
Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, “Firma değerlerine sahip çıkabilecek, girişimci bir ruha sahip, büyümeyi hedefleyen, işinin başında durabilecek ve finansal yapısı yatırımı karşılayacak kişilerle çalışmak istiyoruz” diyor.

Firma restoran, eve servis ve AVM olmak üzere üç farklı kon-septte şubeler açıyor. AVM’lerde 60-90, ana caddelerde 80-150 metrekare büyüklüğünde restoranlar açıyor. Ya-tırım şartları lokasyonun büyüklüğü, konumu ve dükkan kon-septine bağlı olarak 170-250 bin TL+KDV arasında değişiyor. Pizza Pizza, İstanbul’a özel olarak bu ilde açılacak şubeler için franchise giriş bedeli almıyor.

Telefon: 0232 853 70 70
E-posta: bilgi@pizzapizza.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.