Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pilavcızadem franchising vererek girişimcilere fırsatlar sunuyor

Pilavcızadem franchising vererek girişimcilere fırsatlar sunuyorPİLAVCIZADEM
Pilavda konsept yarattı

Pilavcızadem, menüsünde nohutlu, kavurmalı, tavuklu pilav bulunan ve sadece pilav yemeği üzerine hizmet veren bir girişim. Sekiz şubesiyle hizmet veren Pilavcızadem, franchising vererek hem büyümeyi hem de girişimcilere fırsat sunmayı hedefliyor.

pilavcizadem bayilik
Pilavcızadem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sefa Yamak, “Bu konsepti, ülkemizde hızla yayılmaya devam eden besin değeri düşük ve kalorisi yüksek fast food kültürünü kırmak amacıyla oluşturduk” diyor. Konsept için genelde giriş katında yer alan, minimum dört metre cephesi bulunan ve 20 ile 60 metrekare büyüklüğünde olan gıdaya uygun dükkanlar tercih ediliyor. Ayrıca kiosk konsepti ile benzin istasyonları, üniversiteler gibi noktalara da uygun tasarımlar yapılabiliyor.

Yatırım bedeli 30 bin TL+KDV. Franchise için belirlenen aylık ciro hedefinin minimum 25 bin TL olduğu ifade ediliyor. Girişimciden royalty bedeli ise alınmıyor.

İletişim

+90 212 428 03 07
+90 212 428 03 08

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.