Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pilav Yerim Pilavın Fast Food Hali

Pilav Yerim Pilavın Fast Food HaliPİLAV YERİM Pilavın fast food hali

Son dönemde pilavı temel alarak oluşturulan pek çok zincir var. Pilav Yerim bunlardan biri ancak konsepti biraz daha farklı. 2013’ün haziran ayında inşaat sektöründe faaliyet gösteren KRK Yapı’nın kurucu genel müdürü Seyit Şamil Şahin tarafından oluşturulan Pilav Yerim markası bir merkezde üretim yapıyor ve dağıtım bu merkez üzerinden gerçekleşiyor.

pilav yerim bayilik
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Türkiye’de bu sistemi ilk kez kurduklarını söyleyen Şahin, “Katkı maddesiz olarak üretip şokluyoruz ürünleri. Bu nedenle bir yıl ömrü oluyor ve mağazalarda pişirme grubu olmadığı için küçük alanlarda da açılabiliyor” diyor. Şirketin şube sayısı dört. 2015 sonuna kadar bu rakamın 75’e çıkması hedefleniyor. Markanın iki farklı konsepti var. Anahtar teslim modelde yatırım maliyeti 50 bin TL artı KDV. inşaatı girişimcinin üstlendiği modelde ise bu rakam 30 bin TL artı KDV’ye iniyor. ilk 10 şube için franchise giriş bedeli alınmıyor.

Kirayla birlikte bir şubenin aylık maliyetinin 6-7 bin lira olduğunu söyleyen Şahin, cironun 20-25 bin TL’ye çıktığını ve girişimcinin 4-5 bin TL civarında aylık gelir elde edebileceğini söylüyor.

İletişim : +90 312 395 05 23

  Kahve Kutusu Bayilik Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir