Kapat !
Cuma , Ocak 19 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Özcanlar Köfte’den iki tesis birden

Özcanlar Köfte’den iki tesis birden1953’te kumlan Özcanlar Köfte, Tekirdağ’ın en tanınan köftecilerinden biri. İkisi İstanbul’da olmak üzere toplam yedi şubesi olan Özcanlar hedef büyüttü. Önümüzdeki bir yıl içinde altı şube açmaya hazırlanan şirket, mevcut et tesisinin yeni restoranlara yetmemesinden ötürü haziran başında Tekirdağ’da yeni bir tesis daha kurmaya hazırlanıyor. Günlük 10 ton köfte üretimi gerçekleştirecek olan tesis, 4 bin metrekare kapak alana sahip. Tesisin yatınm maliyeti ise yaklaşık 4 milyon TL olacak.

Özcanlar Köfte
Özcanlar Köfte Genel Müdürü Atanur Yenice, yeni tesisin devreye girmesinden sonra hızlı bir şubeleşme atağına kalkmayı istediklerini söylerken, bir de üzüm suyu tesisi kuracaklarını dile getiriyor. Üzüm suyunun restoranlarda oldukça talep gördüğünü söyleyen Yenice, şöyle devam ediyor: “Üzüm suyunu son üç yıldır Tekirdağ Bağcılık Enstitüsünden alıyorduk. Fakat kapasiteleri bize yetmemeye başladı. Bu yüzden kendi tesisimizi kurmak istiyoruz. Yaklaşık 3 milyon TL’ye kuracağımız tesis sadece bize üretim yapmayacak. Çok ciddi bir talep var ve kurulu kapasitenin maksimum yüzde 20’sini kendimiz değerlendireceğiz. Hatta ihracat bile düşünüyoruz.”

Mutlaka Okuyun:  İş ilanları ve Şirket Telefon Numaraları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir