Bayilik Veren Firmalar

Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik İletişim Bilgileri

Bayilik veren firmalar 2014, Bayilik Veren Sürücü Kursları, Öz Damla Sürücü Kursu, Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik, Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik Başvurusu, Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik Şartları, Sürücü Kursu Bayilikleri

ozdamlaÖz Damla Sürücü Kursu Bayilik Hakkında : Yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık. Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz. Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik, Başarımızı ve eğitim kalitemizi franchise modelimizle paylaşıyoruz. Sürücü kursu işletmeciliği İle ilgili tüm desteklerin verileceği benzersiz franchise modelimiz ile sürücü kursu işletmeciliği alanına yeni bir soluk getiriyoruz. 18 yılı aşkın tecrübemizi marka değerimiz ile paylaşıyoruz. Öz Damla sürücü kursları bayilik modelinde; giriş bedeli, ciro üzerinden pay veya kar payı istenmez.

Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik Avantajları

1.İlave Mali Bir Yükün Altına Girmeden GÜÇLÜ BİR ORTAĞINIZ Olsun
Özdamla Sürücü Kursları iş yapış bilgisine, sistemine, desteğine ve eğitimlerine sahip olun. Türkiye genelinde Yüzlerce şubeye ulaşacak yeni Öz Damla sürücü kursları ağımızda yerinizi alın.
2.Öz Damla Sürücü Kursları Kurumsal Markası ve Standartları ile Hareket Edin
ÖZ DAMLA SÜRÜCÜ KURSLARI Kurumsal Kimliği ile kartvizit iniz den sınıfınızın boya rengine kadar belirlenmiş KURUMSAL STANDARTLARI sadece uygulamaya başlayın, Markalaşmaya harcayacağınız enerjinizi, zamanınızı ve bütçenizi Kaliteli Hizmet Vermeye ve Adaylarınıza Harcayın.
3.Sürekli kalitesi geliştirilen Öz Damla yayıncılık markasının yayın gücüyle hizmet edin
Öz Damla sürücü kursları Yayıncılık Kurulu ve Bölüm Başkanlıklarınca oluşturulan 4 Renk Yayın Seti ile adaylarınıza kaliteli yayın hizmeti verin.
4.Sürücü kursunu işletirken ihtiyacınız olan işletim sistemlerini tanımak için yeterli teknik desteğe sahip olun
5.Pazarlama kampanyaları ile aday kaydınızı arttırın
Tüm uygulanan Kayıt Kampanyalarını biz planlayalım, siz sadece kampanyalarımızdan güç alarak kayıtlarınızı arttırın.
6.İhtiyacınız olduğunda eğitim alabilecek bir yeriniz olsun
Sürücü kursu işletmeciliği ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her an siz ve personelinize ücretsiz eğitim verecek bir sistemin parçası olun.
7.Kurumsal internet sitemizde yeriniz olsun
Yayın ajansımız tarafından sürekli güncellenen www.ozdamlasurucukursu.com sitemizde yer alın, tüm internet uygulamalarımızdan ve paylaşımlarımız dan ücretsiz faydalanın.

Öz Damla Sürücü Kursu Bayilik İletişim Bilgileri

Sürücü Kursu İletişim
Genel Merkez Yüzyıl B. : YÜZYIL MAH. BARBAROS CADDESİ 37. SOKAK NO:1 BAĞCILAR /İSTANBUL
Telefon : 0 212 628 7 888
E-Posta : info@ozdamlasurucukursu.com2 Yorum

  1. Merhaba,
    Bizimle ilgili yaptığınız bayilik haberinde hata vardır. Lütfen bizimle iletişime geçerek, doğru metni yayımlayınız.

    Veya web sitemizde bulunan metni ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu