Pazar , Eylül 16 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Olgarlar, kendi giyim markasını yarattı

Olgarlar, kendi giyim markasını yarattıolgarSpor perakendesinin Türkiye’deki en önemli oyuncularından olan, Billabong, Merrell, Salomon ve Sebago gibi 6o’ın üzerinde markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan Olgar Group, mağazacılıkta yeni konseptlerle büyümeye devam ediyor. Halihazırda 22 SPX ve altı Vault mağazası olan şirket, ilk Routefield Store mağazasını geçtiğimiz hafta A Plus AVM’de açtı.
Yeni konsept Olgar Group açısından oldukça önemli. Zira Routefield kurulduğundan bu yana distribütörlükle büyüyen şirketin yarattığı ilk giyim markası. Son üç yıldır enerjilerini Routefield markasını yaratmaya ve geliştirmeye verdiklerini söyleyen Olgar Group Yönetim Kurulu Üyesi Özhun Olgar, “İki yıldır SPX mağazalarında ve önemli partnerlerimizde zaten Routefield ürünleri satıyorduk. Gelen olumlu tepkiler bizi Routfield’ın mağazalaşmastna götürdü” yorumunda bulunuyor.

Gömlekten şorta, eşofmandan pantolona oldukça geniş bir gene giyim ürün gamıyla hizmet veren Routefield, önümüzdeki beş yıl içinde 10 mağazaya çıkacak.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

TAV, 3. Havalimanı’na ortak mı oluyor?

Türkiye’nin en büyük projelerinden biri hiç kuşkusuz İstanbul’da yapımı devam eden üçüncü havalimanı. 22 milyar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir