Haberler

Mobilyada nanoteknoloji tanıtılacak

Dünyada Almanya, Rusya ve İtalya gibi ekonomiye ve mobilya sektörüne yön veren ülkelerde gerçekleştirilen Uluslararası Mobilya Yan Sanayi ve Tedarik Fuarı ZOW, 2008 yılından bu yana İstanbul’da Doğu ve Batı’yı bir araya getiriyor.

Mobilyada nanoteknoloji

Özellikle Türk üreticiler için yurtdışına açılma ve markalaşma yolunda çok önemli bir kapı olan ZOW, sektör ile ilgili son gelişmelerin de takip edilip gerekli iş bağlantılarının ofiste buluşulmuşçasına rahat gerçekleştirileceği bir platform düzenlenecek ZOW İstanbul, bu yıl yeni nesil çevre dostu mobilyaların geliştirilmesine yönelik nanoteknolojik çalışmaların tanıtılmasına ön ayak oluyor.


Bu konuda yaptıkları çalışmaları fuarda sektöre ve ziyaretçilere anlatacaklarını ifade eden Dr. Zeki Candan; “Öncelikli amacımız insan sağlığının ve çevre güvenliğinin korunmasına yardımcı olmak, l’inci Mobilya AR-GE Proje Yarışması’nda derece almamızda, geliştirdiğimiz ürünlerin bu yönünün çok etkili olduğunu düşünüyoruz. Son geliştirdiğimiz teknolojik ürünlerin, mobilya sektörü çalışanlarından evimizdeki çocuklarımıza kadar herkesin sağlığının korunmasınaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu