Bayilik Veren Firmalar

MM&G’S Burger Franchising Veriyor

MM&G’S Burger Bayilik Şartları – MM&G’S Burger Franchise Bilgileri

Burger sektörünün yeni oyuncularaıdan MM&G’S Burger, franchising veriyor. Ortalama 100 ile 200 bin TL arasında yatarınla kurulabilecek restoranlar için aylık minimum 150 bin TL ciro hedefleniyor.


GMT Uluslararası Yenilikçi Gıda, kırmızı et, beyaz et ve balık endüstrisi ileri işlem ürünleri için baharat karışımları ve yardımcı malzemeleri hazırlayan bir şirket. 15 yıldır bu sektörde hizmet veriyor. Aynca dünya çapında birçok gıda firmasının da Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor.

MM&G'S Burger Franchising

2010 yılında zincir restoranlara ürün sağlamak amacıyla soslar, ııuırinasyon lar, baharat karışımları, gurme ve füme et ürünlerinden oluşan Orfa Gourmet Line ürün portföyü oluşturan şirket, geçen yıl da bu ürünleri içeren MM&G’S Burger adında yeni bir burger restoran konseptini faaliyete geçirdi. Bu restoranlar için franchising vermeye de başladı.

Menü; Classic Gurme Burger, Classic Double Burger, Porto Bello Burger, Steak Burger gibi gurme ürünlerinden oluşuyor. MM&G’S Genel Müdürü Murat Gayberi, “Bizim için nicelikten çok nitelik önemli. Bu yüzden franchise vereceğimiz adayların lokasyon olarak gurme burgere uygun bölgeler, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerler, AVM’ler ve büyük alışveriş merkezlerini seçmelerini bekliyoruz. Çünkü gurme lezzet olarak hizmet veriyoruz ve seçilen yerlerin de buna uygun olması gerekiyor” diyor.

ROYALTY BEDELİ ALINMIYOR

Bir MM&G’S şubesi açmak için gerekli yatınm maliyeti 100 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor. Gayberi, sürekli olarak değişen ekonomik dengeler yüzünden bu rakam-lann değişiklik gösterebildiğine dikkat çekiyor.

Franchise şubeler için minimum yüzde 25 kâr marjı garantisi veriliyor. Ancak bayinin işletme kabiliyetlerinin yüksek olması bekleniyor. Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, AVM’lerde ve büyük alışveriş merkezlerinde bulunan franchise şubeler için aylık minimum 150 bin TL ciro hedefleniyor. 2014 yılı için herhangi bir royalty bedeli veya kâra ortaklık talep edilmiyor.

Tek koşul bayinin profesyonel restoran işletmecisi olması ve profesyonel bir ekip kurabilmesi. Bunların dışındaki tüm desteği MM&G’S Burger veriyor.

ADAYLAR POTANSİYEL ORTAK

2014 yılı içerisinde franchising verecekleri kişilerden herhangi bir bedel almayacaklanna dikkat çeken Gayberi, “MM&G’S Burger olarak, ürettiğimiz ürünlerin hammaddesinin satışından ve bayi sahibinin elde ettiği kazançtan belirli miktarda kâr alma üzerine bir gelir modeli oluşturduk” şeklinde konuşuyor. Tüm franchise adaylarına potansiyel ortakları gözüyle baktıklarını ifade eden Gayberi, bayilerde aradıkları özellikleri şöyle anlatıyor:“Franchise almak isteyen adaylar, profesyonel bakış açısı, sabır, liderlik, planlama, araştırma, öngörü, yer seçimi ve restoran işletmesi gibi konularda ön değerlendirmeye tabi tutuluyor. Alışveriş merkezlerini, insan trafiğinin yoğun olduğu ve gurme burgere uygun olan bölgeleri lokasyon olarak seçen adaylar başvuru sürecinde öne çıkıyor.”

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerler, AVM’ler ve büyük alışveriş merkezleri.

İlk sermaye: 100 ile 200 bin TL arasında değişiyor.

Ciro hedefi: Aylık minimum 150 bin TL ciro hedefleniyor.

Kâr marjı: Yüzde 25.

Bayilerde aranan özellikler: Profesyonel bakış açısı, sabır, liderlik, planlama, araştırma, öngörü, yer seçimi ve restoran işletmesi gibi nitelikler aranıyor.

Başvuru için: 0532 11104 68Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu