Şirket Haberleri

Midpoint, Tünel Geçidi’ne geliyor mu?

ayhan cirikcilar2002 yılında ilk şubesini Bağdat Caddesi’nde açan Midpoint, aradan geçen 12 yılda restoran işletmeciliğinde başarılı çalışmalara imza attı. Bugün 25 şubeye ulaşan şirketin ortaklarından Ayhan Çarıkçılar, yeni yatırımlarıyla da dikkat çekiyor.

En son Welldone isimli bir marka daha yaratan ve ilk şubesini Zorlu AVM’de açan Çarıkçılar, şimdi de ‘casual balık restoranı’ konsepti üzerine çalışıyor. Bu koseptte ilk şubenin yeri de belli. Çarıkçılar, ilk şubenin Fenerbahçe’de açılacağını söylüyor.


Ayhan Çankçılar’m bugünlerde bir diğer heyecanı ise Tünel Geçidi tşham’mn giriş katında kiraladıkları dükkanlar için geliştirmeye çalıştıkları yeni konsept. Tünel Geçidi İşham’nm içindeki bazı konsepler aynen korunuyor. Akbabalı Meyhane ve Peranosta’yı kendilerinin işletmeye başladığını söyleyen Çarıkçılar, burada bulunan altı dükkanı kiraladıklarını anlatıyor. Oluşturdukları balık konseptli restoranın ikinci şubesini burada açabileceklerini söyleyen Çarıkçılar, bu geçidi keyifli bir yer haline getirebilecek farklı konseptler de geliştirebileceklerini belirtiyor. Çarıkçılar, Midpoint ve Welldone’u bu geçide taşıma niyetleri olmadığını, yeni konsept üzerinde çalıştıklarını sözlerine ekliyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu