Pazartesi , Aralık 11 2017
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Meal Box Şubesi Açmak

Meal Box Şubesi AçmakMeal Box; taze, sağlıklı, lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin en yeni gurme yemek zinciridir. Duayen şeflerin tariflerini, en taze malzemelerle, hijyenik ve güvenli şekilde pişirerek, özel bir sunumla müşterilerin kapısına götüren, yeni nesil bir iş modeli, modern bir restoran işletmeciliğidir.

is_kuruyorum

İstanbul’un değişik semtlerindeki tüketicilerden, Meal Box’un açılması yönünde alınan talepler franschising sistemi ile büyümeye karar verme konusunda önemli olmuştur. Menülerini duayen şef Aybek Şurdum’un yönetiminde, yemeklerin birbiriyle uyumlarına dikkat ederek ve Türk damak tadına uygun olacak şekilde oluşturmaya çalışan markanın, Hünkar Beğendi, Etli Yaprak Sarma, Hindi Masedon, İçli köfte, zeytinyağlılar yemeklerinden bazıları…Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemekleri zincirine katılın!

Sağlıklı, taze ve lezzetli ev yemeğini hızlı ve sıcak bir şekilde sunan, Meal Box, bir yılda 30 franchise şube açarak büyük bir başarıya imza attı. Kendi sektörünü yaratan Meal Box, cazip franchising koşulları ile daha da büyümeyi hedefliyor.

Türkiye’de ve dünyada bulunmayan bir iş modelini getiren Meal Box, yemek pişirme, sipariş alma, adrese teslimat, müşteri hizmetleri olmak üzere tüm süreçlerini kendisi yöneten, franchise şubelerde yemek pişmeyen bir iş modeline sahip. Yemekler merkezi mutfaktan deneyimli şeflerin elinden çıkıyor. Şubelere günlük ve taze olarak ulaştırılıyor. Kurulan şube ağı ve moto-kuryeler üzerinden siparişler sıcak ve 30 dakika içinde adrese teslim ediliyor.Beylidüzü’nden Ümraniye’ye, Bakırköy’den Tuzla’ya İstanbul’un 30 farklı noktasında bulunan Meal Box, franchise adaylarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Girişimci ruhlara “Delivery”, “Express” ve “Restoran” olmak üzere üç farklı konsept sunan Meal Box, 2016 yılı sonunda şube sayısını 90’a çıkarmayı hedefliyor.

Meal Box franchising koşulları ile ilgilenenler  https://www.mealbox.com.tr/franchising.html linkindeki sunumu inceleyip başvurularını form üzerinden yapabilirler.
Sipariş Hattı: 444 94 34

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Panino Pizza Franchise Şartları

Panino Pizza Bayilik Ege’de çok popüler 2009 yılında İzmir’de kurulan firma, ürün ve hizmet kalitesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir