Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mastihashop Bayilik Şartları

Mastihashop Bayilik ŞartlarıMASTİHASHOP DAMLA SAKIZINDA FIRSAT

Mastihashop, dünyanın bilinen ilk doğal sakızı reçinesini asırlık bir süreç ile hasat eden Sakız Adası, Damla Sakızı (Mastiha) Yetiştiricileri Birliği’nin resmi satış mağazası ve markası. Mastihashop, 2002’de hayata geçirildi ve Yunanistan’da 10, yurtdışında da beş mağazasıyla faaliyet gösteriyor.

Mastihashop Bayilik
Konseptinde damla sakızın kendine has ürün karakteristikleri, farklı özellikleri ve kullanım alanları, ürün çeşitliliği ve menşeinin geniş bir coğrafi alana yayılması bulunuyor. 42 damla sakızı yiyecek ve şekerleme ürününden oluşan Mastihashop’un, 20 damla sakızı kozmetik ürünü içeren Mastihashop bakım serisi, altı muadil ilaç ürününü barındıran Mastihashop tedavi serisi ve 25 geleneksel yiyecek ürününden oluşan Cultura Mediterra serisi olmak üzere dört ayrı ürün gamı bulunuyor. Akdenizli AŞ, Mastihashop’un Türkiye’deki master franchise’ı olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, Türkiye’de de franchising vermeye başlamış durumda.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.