Cumartesi , Mart 17 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Masaüstü Şarj Cihazı, mobil cihazların şarj sorununu çözecek

Masaüstü Şarj Cihazı, mobil cihazların şarj sorununu çözecekLeitz’in Complete serisinin yeni ürünü Masaüstü Şarj Cihazı, mobil cihazların şarj sorununu çözecek hem fonksiyonel hem de şık bir seçenek sunuyor. Bu pratik istasyon, dört cep telefonunu veya 3 cep telefonu ile 1 tableti aynı anda şarj ediyor, kablolar iç kısmında kaldığı için karmaşık görüntülere son veriyor. Dört cihaz aynı anda şarj olurken bile şarj süresi uzamıyor. Şarj istasyonunda İPad gibi yüksek enerji gereksinimi duyan cihazlar da şarj edilebiliyor.
Leitz Complete

Leitz Complete Masaüstü Şarj cihazının kutusundan iki micro USB bir mini USB bir de İPad-İPod-İPhone uyumlu kablo çıkıyor. Bu kablo Thunderbolt öncesi arabirimi destekliyor.

Aynı zamanda İPad’ler için stand olarak da kullanılabilen Leitz Complete Masaüstü Şarj Cihazı, 62 derece görüntüleme açısı sunuyor. Siyah ve beyaz renklerde üretilen şarj istasyonunun fiyatı 160 TL+KDV.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Gelecek Dijital ve Akıllı Fabrikalarda

Dünyanın önde gelen teknoloji firmaları Türk sanayicisini Endüstri 4.0 uyumlu fabrikalar kurmaya davet ediyor. Teknoloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir