Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Kurumsal yazılım

Kurumsal yazılımKurumsal yazılım

Son dönemde dikkat çeken parlak iş fikirleri arasında yeni fikirler olduğu kadar henüz doyum noktasına ulaşmamış, potansiyeli tam anlamıyla kullanılmamış fikirler de var. Kurumsal yazılım bunlardan biri. Kurumsal yazılımdaki ihtiyaçlar şirketlerin değişen karakterleri ile birlikte sürekli değişim gösteriyor. Bu yüzden kurumsal yazılım alanı dinamik bir alan.

Kurumsal yazılım
Hele Türkiye gibi kurumsal yazılım kullanımının diğer ülkelere göre görece düşük olduğu pazarlarda kurumsal yazılım fikri geleceğin iş fikirleri arasında yer alıyor. Türkiye’de bireyler çok hızlı bir şekilde dijitalleşti ama aynısını şirketler için söylemek zor. Pek çok şirket halen defter, muhasebeci gibi geleneksel unsurlarla devam ediyor. Halbuki bunların hepsi dijitalleşebilir. Dolayısıyla KOBİ yazılımlarında büyük bir fırsat var. CRM, ERP, muhasebe yönetimi gibi işler dijitale aktarılabilir. Bu alanda son dönemin ilgi çekici girişimlerinden birine Sprinklr imza attı. Dünyanın yazılım devleri karşısında ABD’li Sprinklr müşterilerine özellikle CRM konularında sunduğu servislerle yönetilebilir veriler sağlıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.