Bayilik Veren Firmalar

Kuru Temizleme Bayiliği Veren Firmalar

Terra Dry

2010 yılında kurulan Terra Dry İstanbul’da 7 şubesiyle hizmet veriyor. Yurtiçi hedefi her ilçeye en az 1 şube… 120.000$ franchise bedeli olan Terra Dry, cadde üzeri ve kalabalığın yoğun olduğu otobüs/minibüs yolu üzerinde lokasyonlarda olmayı tercih ediyor, istenen m2 ise minimum 150 m2…


Firma Notu: Sektördeki halı yıkama ve sıkma makinaları, halı kurutma odaları ve toz alma makinaları sadece iş gücünü ve verimsizliği artırdığını farkeden Terra Makine bu sorunların çözümü için Arge inovasyon ve Mühendislik çalışmaları başlatmıştır. “Terra Dry “sloganıyla Türkiye’de ve dünyada ilk olarak franchising sistemini kurmuştur.

iletişim: (0216)316 9990

Eco dry

Eco dry, 2010 yılında kuruldu. Şu anda 8 şubesi bulunan firmanın yurtiçi hedefi, Türkiye’nin büyük illerinde şubeleriyle yer almak. Yurtdışında ıselurkı Cumhuriyetlerinde bulunmak markanın hedefleri arasında yer alıyor. Franchise bedeli 7000 Euro olup, lokasyon olarak gelir düzeyi yüksek, kalabalık semtler tercih edilmektedir.Firma Notu: Eco Dry, insana ve doğaya verdiği önem ile Avrupa standartlarında hizmet veren tesisler kuran bir kuru temizleme markasıdır. Hedefimiz, insanı ve çevreyi gözeten en yeni teknolojileri takip ederekTürkiye’nin dört bir yanına bu hizmeti ulaştırmaktır.

iletişim: info@ecodry.com.trÖnceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu