Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Konyalı Ahmet Usta Bayiliği Alarak Restoran Açabilirsiniz

Konyalı Ahmet Usta Bayiliği Alarak Restoran AçabilirsinizKONYALI AHMET USTA İzmirden dünyaya açılıyor

Konya’ya has tatlar sunan Konyalı Ahmet Usta, aslında İzmir merkezli bir şirket. 2007 yılında İzmir’in Gaziemir ilçesinde kurulan Konyalı Ahmet Usta, bugün itibariyle 11 şubeyle faaliyet gösteriyor. Konyalı Ahmet Usta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Bulut, yakın zamanda Üsküp, Saraybosna ve Medine’de de şubeler açacaklarını söylüyor.

konyali-ahmet-usta-bayilik
Bakü ile de görüşmelerinin sürdüğünü belirten Bulut, “İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde ve Konya’da diğer şubelerin hazırlıkları devam ediyor” diyor. 2015 yılına kadar toplam 45 şubeye ulaşmayı hedefleyen Konyalı Ahmet Usta’nın franchise şubesi olmak için yapılması gereken yatırım maliyeti 400 bin TL. isim hakkı bedeli olarak 25 bin Euro talep ediliyor. Öncelikli olarak İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, Manisa, Uşak’a franchising vereceklerini vurgulayan Bulut, şubeler için aylık ciro hedeflerinin 200 bin TL ile 450 bin TL arasında olduğunu belirtiyor. Konyalı Ahmet Usta bayilik veren şirketler arasında yerini almaktadır.

Tel : 0232 344 0 444

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.