Kariyer ve İş İlanları

Kliksa’da 250 bin ürün pazarlayacak

aylin dalyanŞirketlerin online alışveriş platformu uygulamaları artık ticari yaşamın vazgeçilmez unsurlarından oldu. Hemen her şirketin bu alanda bir yatırımının realize olduğunu görüyoruz. Bunlardan biri olan Sabancı Holding’in iştiraki Kliksa Iç ve Dış Ticaret’in ticaret sitesi kliksa.com iki yıl önce faaliyete geçti.

Şirket, bu site kanalıyla sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlarla ve Sabancı güvencesiyle tüketicilere sunuyor. Topu topu iki yıllık bir girişim olmasına karşın, kliksa.com, televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, spor ve outdoor, anne, bebek ve oyuncak, oto aksesuarları, züccaciye ve ev düzeni, saat, gözlük ve aksesuar gibi kategorilerde tamı tamına 250 bini aşkın ürünü sergileme gücüne sahip.


Her geçen gün daha da güçlenen site, pazarlama müdürlüğü koltuğunu deneyimli bir isme emanet etti. Aylin Daylan, sitenin yeni pazarlama grup müdürü oldu.

1994’te Kadıköy Anadolu Lisesi, 1999’da ise Boğaziçi Üniversitesi’nin Kimya Mühendisliği Bölümü’nü tamamlayan Daylan, 2002 yılında yine aynı üniversitenin Yöneticiler için MBA programından mezun oldu. Profesyonel kariyerine 2000 yılında Boyner Holding Strateji Departmam’nda grubun internet projelerinde yer alarak başlayan Daylan, ardından Turkcell’de Pazarlama iletişimi Birimi bünyesinde bulunan Dijital iletişim Ekibi’nde görev aldı. TEB Bireysel Pazarlama Biriminin Alternatif Dağıtım Kanalları ekibinde çalıştıktan sonra, beş yıldan uzun bir süre Garanti Bankası’nın Interaktif iletişim ve Tasarım Yöneticiliği görevini üstlendi. Ardından da nll.com’un kuruluş sürecinde yer aldı.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu