Pazar , Ocak 21 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Keten İnşaat’a Alman Ortak mı Geliyor?

Keten İnşaat’a Alman Ortak mı Geliyor?ferhat ketenİstanbul’un Nişantaşı, Cihangir, Beşiktaş, Bomonti, Etiler ve Kanlıca gibi değerli merkezlerinde 1976’dan bu yana dönüşüm inşaatları yapan Keten inşaat, geliştirdiği butik projeleri ile sektörde dikkat çekiyor. Bugüne kadar projeleri ile 750 milyon TL’lik değer yaratan şirket, yıl sonuna kadar buna 400 milyon TL’lik gayrimenkul değeri daha ekleyecek. Yatırımcı sepeti uygulaması ile sektörde değişik bir yatırım konsepti yaratan şirketin, 15’i aktif olmak üzere bankacıdan sanayiciye kadar 25 kişilik bir yatırımcı portföyü bulunuyor.
Keten inşaat, başarılı çalışmaları ile sadece yurtiçindeki yatırımcılardan değil yurtdışındaki yatırımcılardan da yoğun talep alıyor. Keten inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, Almanya’dan da yatırımcı sepetine girmek isteyen bir grup yatırımcıdan talep aldıklarını, 8 Ekim’de Münih’te 6-7 kişilik bir grup ile görüşmeler yapacaklarım söylüyor.

Mutlaka Okuyun:  Kiralamanın cazibesi filo sektörünü büyüttü
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir