Çarşamba , Ocak 17 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Keskinoğlu, 2 bin 800 doktora İmaj turu düzenliyor

Keskinoğlu, 2 bin 800 doktora İmaj turu düzenliyor



Türkiye’nin en temel sektörlerinden olan beyaz et sahasının yıllık iş hacmi 11 milyar TL’yi buluyor.

Günde 300 bin adetlik kesim ile beyaz et sektörünün en büyük kuruluşu ise Keskinoğlu Grubu. Bu yılı 115 milyon dolarlık ihracat ile kapatacak olan Keskinoğlu, bir taraftan yem, diğer yandan yumurta ve kuluçka sahalanndaki yatıranlarıyla beyaz et sektöründeki etkinliğini büyütme hedefinde.

keskin keskinoglu




Öğrendiğimize göre Keskinoğlu Grubu sektör adına önemli bir sosyal sorumluluk işini üstlenmiş durumda. Buna göre, Keskinoğlu, kamuoyunda son dönemde sektöre dönük artan ‘hormonlu ürün’ söylentilerinin asılsız olduğunu ortaya koymak için bir dizi proje geliştirdi. Proje kapsamında, Türkiye çapında okullar tek tek dolaşılarak, kesimhanelerdeki hijyen ve sağlık koşulları anlatılıyor. Türkiye çapındaki tüm bayilerini bu konuda örgütleyen ve eğiten Keskinoğlu, aynı zamanda Türkiye genelindeki 2 bin 800 pediatri ve beslenme uzmanını da Manisa Akhisar’daki tesislerine gruplar halinde davet ediyor. 50’şer kişilik ekipler halinde tesisleri ziyaret eden uzmanlara, hormonun nasıl ve neden kullanılamayacağı tüm bilimsel veriler eşliğinde aktarılıyor ve görüşlerine sunuluyor.

Mutlaka Okuyun:  Hatipoğlu’nun yarısı Happy’nin oldu




İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir